Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avril lavigne ve chop suey

sughnuk

Öne çıkan mesajlar

Kötü bir şey bekliyorudum ama bu kadarını değil. Yanlız dikkat ederseniz arkadaşda zaten sanatsal bir şahaser yaratayım diye söylememmiş şarkıyı. Anlaşılan bu tür şarkılar hatuna böğürtü olarak geliyorki kendiside konserde hem eğlenmiş hemde kendince ti ye almış. Önce hatunun versiyonunu arkasında orjinali dinlemekde zevkli oluyormuş :-)[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ehueu bu kadar kötüsünü beklemiodum
berbat
içine etmiş[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

punk deyince offspring diil de ramones, richard hell & the voidoids fln gelio.
anthony kiedis (red hot chili peppers vokalisti) demiş ki: punk rock ortaya çıktığında bir nedenden dolayı ortaya çıktı. ikinci punk dalgası bana çom boş geliyor.
+1[hline]Eldarión the Infected a.k.a. Lord [Epic] Kenobi
Dedicated to
All poor adventurers who travel forth and brave the dangers that must be confronted on the road to destiny.
May the gods walk with you granting you knowledge and wisdom of those most ancient skills...
Legends of Might & Magic
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Son albumde dağıttı offspring ama genelde iyidir....
Bu arada evde aradım bulamıyorum kaseti(americana). Hep Merak ettiğim bir olay var, benim gibi fanlar varsa cevaplasın lütfen
Americana 'da pay the manin başında ve ya sonunda gitar solo + fısıltıyla söyledikleri bir parça vardı. Lerikte adı yoktu... Şarkının adını veya sözlerini bilen varmı acaba?[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Sosyal ağlarda paylaş

Punk diyince aklıma bir tek Sex Pistols gelir başka da hiç bir grup gelmez. Offspring'e punk diyen arkadaşlarında punk kültüründe nasiplenmelerini ümid ederim başka da bir şey istemem.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
ya çektim dinledim rezalet bişi ya[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

ALALALALA diyor ya
zuahhaa
hadi slow söölediği yerlerde az biraz kulağımız dinleniyor
ama bağırınca detone oluyor rezil oluyor
LALALLALALALA
zuaha[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

avrilin sevdiğim bi kaç şarkısı var
avril makyajlı güzel[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

makyajsız adam öldürür be çok çirkin[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 08 Ağustos 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
şimdi niye upladınız
bide pepelek abi bunun şeysi

yeni konu açmamak için upladım?[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

kafa atasım geldi avril in o makyajlı suratına baya bi önce dinlediğimde...ama System Of A Down söylediğinde hayranım şarkıya...düşünün...şarkıyı o kadar çok seviyorum ki;kıl yumağı heriflerin ermeni olması bile umrumda değil :P[signature][hline]TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

[Bu mesaj Hasan_Acar tarafından 08 Ağustos 2004 14:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kusuyodum valla ilk dinlediğimde.

bu arada offspring punk değil punk rock falan filan ama önemli olan o değil.. amerikana (ya da nası yazılıyosa) albümünün hastasıydım hala sevemedim. şu an blink 182, good çarlot gibi rezalet punk yapmaya çalışan grupların yanında aşmış tapılası bir grup. avril'le ne alakası varsa..[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sallayın yaa ne diye topic açıp da parmak yoruyosunuz şu salak için...Avril ve Alanis Morisette daha çok böle asi takılan kızlara yönelik tipler(bizi bozar yani :)) Ayrıca Avril'in makyajsız hali harbici rezalet gözler lens bi defa ayrıca saçları da suratına yapıştırıo suratı kayboluo.O lens yüzünden de vampire benzio ayrıca.

Şarkıya gelince...Kısaca zçmış içine koymuş.Hangi programda sölemişse eer orda olsaydım seyircilerin arasından fırlar küfrederdim. Gerizekalılıkta gelinebilecek en son seviye budur yani.Sesi de rezalet...

"Wake up! nınınınınıınıııı! hedehedeödödödödüüü!! böeğğhböeğhböeğhbööüüüüüğğğhh!"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...