Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

radiohead party

tasteinwoman

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar biraz geç açılmış bi topic olucak farkındayım fakat 25.15.2011'de yani bugün saat 20.00'da, radiohead sevenler için türkiye'yi bilmiyorum ama istanbulda ilk defa gerçekleştirilicek bi etkinlik düzenlenicek..

party etkinliğinin içeriğinde bu yazıyor:

""Geçtiğimiz aylarda son stüdyo albümleri “The King of Limbs“i piyasaya süren grup, gerek eşsiz soundu gerekse her daim kendini yenilemekten asla çekinmeyen tavrı ile rock müzik tarihinin en özgün gruplarının başında geliyor.

Radiohead’in müzikal kariyerinin farklı dönemlerinden, “Pablo Honey“den, “Bends“e, “OK Computer“dan, “Kid A ve In Rainbows“a tum albümlerinden sadece hitler değil daha çok ağır Radiohead fanlarına hitap eden şarkıları da çalınacak.

Partiye dev ekranda gösterilecek konser ve klip görüntüleri de eşlik edecek.""

Kemancı Bahçe;
Adres: Sıraselviler Cad. No: 33 Beyoglu, Taksim / İstanbul
Telefon: 0212 293 61 00

son günde olsa umarım haberdar olmayan bi kaç insanı bilgilendirebilirim.. radiohead seviyorsanız kaçırmak istemiceğinizi düşündüm.. bu arada giriş ücretsiz... güzel bi gece olucağından kuşkum yok.. herkese görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Bira kaç para ?

Quo Vadis'te bile 30'luktan 7 lira istemişlerdi, Radiohead'de ne kadar isterler düşünmek istemiyorum.

5 lira deseler parayı kırmışlardı, 2 kişide falan bira gördüm o gece.
Ha tabi Marillion'da küçük sudan 5 lira isteyen Jolly Joker'i geçmeleri mümkün değil orası ayrı. Orada bira fiyatı sormaya cesaret edemedim fiyat sorduğum için para isteyebilirler diye sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...