Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nebula scriptleri heryerde

Npc

Öne çıkan mesajlar

Abi kimin serverına girsem nebula bu ne ya arkadaslar server actım gel diyor giriyorum nebulanın url si gibi butun free shardlar bari oturun editleyin bişiler yapın bu ne boyle ya
artık kimse tek tek script toplamıyor etraftan veya yazmıyor
ve artık herkes birbirinin aynı valla keske boyle olmasaydı ne biliyim paylasmak istedim :)
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Ya burasi yeri degil ama belki cevap verir diye soyluyorum bronx gogsunu gere gere benım bunlar dıyor ıyı guzel hos yazmıs helal ama sunuda sormak ıstıyorum eskı bı nebula playerı olan (edit katılmamıs) ben forumlarda blaxoul bronx'mu dıye sordum hatta kanıtlarım vardı elımde gosterdım ama ben degılım dedı burdakı forumda ıse onun blaxoul oldugu acık sımdı sunu sorucam yaptıgın ıyı yada kotu seyler var neden ıyılerı bagırarak soylerken kotulere tepkın buyuk ıkısıde senın eserın bız orda skıll kasıp oyun oynama calısırken sen ve arkadasların zengınlık ıcınde yasıyor bızı keserek resmen dalga gecıyordun o zamanda ben bu serverı bu playerler ıcın yaptım ettım acaba ayıp olmuyormu dıe dusunmedın mı ? blaxoul ve dıabless'ı tanımayan varmı aranızda? hele zegna rud ve miral black ? oof of atlatsam buraya sıgmaz bence sana az bıle olmus staff'tan atılmak hatta gec bıle kalınmıs gorevını kotuye kullanmıssın ıstedıgın kadar scrıpt yaz ıstersen serverı kendı paranla acmıs ol ne yaptıgına degıl kım olduguna bak utan bıraz kımler bu oyun ıcın neler kaybetmedı ne paralar harcamadı...umarım hepsının acısı bı sekılde cıkar allahından bul bronx....bız zavallı playerlerın butun ahı cıkar umarım...

[Bu mesaj misogynist tarafından 18 May 2003 04:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 18 May 2003 04:46 tarihinde demiş ki:
Scriptleri biraz olsun editleyip ben yazdim diye tek tek scripts bolumune gonderen arkadas bile var pehh :)[hline]God send death end misery
Preach no love of ministry

haklısın kardeş
zaten benim actıım topicte var.istersen goruslerini soyle[nebula scriptleri] diye sayfa 1 altlarda
yuh yani millet anlamyacak.biraz alıntı yapmıs...
ulen tum biletleri buttonlari almıs...textin rengini ve resizepic degistirmis yuhhhhhhhhh.
young ticket yazan yere odul bileti yazmıs scp benim demis yuh be kardesimmmmm
Artık patlayacam
ad soylemeden edemiyorum ama hadi adama bi sans daha verelim[hline]Yemyesil bir doga
Bahar kokan otlar
Kuslar bocekler
Ve mutlu inekler
Ve düsündümki ne güzel dünya
Bir daha düsündüm bu cennet olmalı!!!
Admin Elessar- Numenor Uo shard
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...