Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RTL'de canlı canlı estetik ameliyat

Ra_d

Öne çıkan mesajlar

muhauha süper dir esin ama şimdisalona kadar gideme işin açıkçası :) biri bana bandı dölerse buradan bakabilirm ama :)[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yüzünü gerdiren bir kadını discovery channelda gösteriyorlardı bir ara

igrenç bir şeydi :( deriyi kaldırmış herif derinin altındaki tabaka cıbıl cıbıl gözüküyordu ve eliyle falan düzeltiyordu herif oeh be

ajda pekkanı düşünemiyorum peh[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bunlarda birşeymi discoveryde boynunu gerdiren afrikalıların yada ayaklarını minik tutmak isteyen japonların yaptıklarını izleyin hiç kan et falan görmeden mideniz kalkar hehe[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oturup izledim =)
midem bulandı ya iğrençti ne zevk alıyorlar zaten silikon yaptırıyorsun tek işlevi daha iyi seks yapmak için.
İşte bu aklıma gelince fıttırıyorum.
kuş benyi var herhalde bunlarda.

Zaten hiç güzel olmadı silikon olduğu çok belli oluyor koyulan parça resmen belli oluyor.

Hele adamın göğsün içini açıp parmaklarıyla içeriyi sıyırması çekelemesi uyuz etti kusucaktım.

Geçen günde MTV de "Ünlülerin yüzünü istiyorum" die bi program var.Orada bi kızı Britneye benzeticeklerdi.
Kız yağlı bişey.
Kızdan yağ aldılar. Ben o zaman anladımki kesinlikle yağlı göbekli olmamalıyız.Bu kadar iğrenç birşey görmedim hayatımda bir göbek boyutunda dikdörtgen bi yağ aldılar kocamandı kalınlığı 10cm flmdı İğrençti

böööghhhhhh[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...