Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ünlüler Çiftliği

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

onu görmedim ben
sürekli bi yerlerde ucu açık (nedense???) borulardan boşa akan sular buluyolar (??) onları kaplara dolduruyolardı, çorap morap yıkadıkları su da yine böyle borudan akıyodu eheh

ha evdek musluk ha arazideki boru yani ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hehe :) bende corap yikarlarken gordum bir yerde, ama icme suyu mudur degilmidir bilmiyorum. gerci zehirlemezler heralde insanlari.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 14 Eylül 2004 10:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında fena fikir değil?
yani şurdan 10 adam toplayıp çiftliğin etrafında çirkeflik yapmak lazım, mesela hakan koyu fenerli, gidip bağıracan orda fener 5 yedi falan, yasemine erkek arkadaşın seni aldatmaya başladı, en son hande ataizi ile evlenip boşandı şimdi seda sayanla birlikte geziyo falan, zeynep özala annen seni evlatlıktan reddetmiş mirasından da men etmiş falan diye bağıracaksın :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

[b]Ulan şüyle olsa filimlerdeki gibi..
Herkes bir birini oldursun sağ cıkan para odulu alsın..
Ayda bir yapılsın bu program.Ayda bir atsınlar 10 kisiyi .Bakın 2 sene sonra magazin prog varmı hehe[signature][hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

Demin 2 über salak uygur kardeşlerin programında ara ara gösteriyorlardı 2 3 saniyelik bir görüntü herifin fermuar kemer falan açık.:). Dağ havası çarpıyor insanı. (belki tuvaletini yapıyor olabilir günahını almiyim)

[Bu mesaj Fegro tarafından 14 Eylül 2004 19:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kopya değil arkadaşlar bu tip yarışmaların hakkı satın alınıyor.Survivorın formatı farklı. Yani aynı formatın türkish halini izliyoruz. a.k.a Pop Star, Aileler Yarışıyor,Big Borther,Luckywheel (çarkıfelek).Bu tip yarışmaları üreten şirketler telif hakkını çeşitli ülkelere satıyor.Bu yüzden çeşit çeşit güzellik yarışması var yani stabdart bir güzellik yarışması yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...