Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ünlüler Çiftliği

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

alaturka araştırmaların sonucuna göre de daha sağlıklıymış frenk helasına göre ;)

bi kere tamamen temizleniyormuş bağırsaklar, benim gibi haftada bir gidenler için bu iyi bir şey mesela, sonra hijyenik olduğu da yine top çevrelerince de onaylanmış bir durum, tabi erkekler tasyikli şaaparlarsa suratlarına sıçrayabilir ona dikkat etmek lazım :p

neyse hela konusu bir yana;

said:
blackchaos, 13 Eylül 2004 13:11 tarihinde demiş ki:
...Tuvalet normal
alaturka olmalıydı. görürdük o zaman =)

neyi? ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 13 Eylül 2004 16:03 tarihinde demiş ki:
Bel Fıtıgı olanlar ıcınde İyimidir?
Yada bi süre sora özellikle işiniz uzarsa ayak kaslarınızın artık sizi taşıyamacak hale geldıgınde bile iyimdir?

yapmayın yahu :) Neresi iyi..

o ekstrem bir durum
sağlıklı bir insan için olan durumu ele almışlar arkadaşlar :)

ona bakarsan tekerlekli sandalyedeki bir insan için alafranga da iyi değil[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

WCde okumak saglıklı birşey degildir. Ayrıca koy bir sandalye işini hemen bitirip onda oku okuyacağını veya daha guzeli gidip salonda adam gibi yatıp oku ne okuyacaksan. Haa dersen ben gizli okuyorum bizimkiler beni WCde sanarken o zaman hiç kasma biliyorlar ne halt yediğini :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Haydaaa Absolut sende bizi ne yaptın yaa =)))
YOk oyle bısey kardesım gazeteden bahsedıyorum yahu, yada kitap ne biliyim o tur seylerı okur ınsanlar tuvalette yani.

Alaturkada oyle sandalye falan getırıp yorulacagına alafragnada catır catır rahatca okursun.

Bu arada bi halt yedıgım yok ha yanlıs anlasımasın :)[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 12 Eylül 2004 11:04 tarihinde demiş ki:
Ulan Seda Üren in paristen neyi eksik?MÜthiş bir parça.

parça ? lol :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 13 Eylül 2004 16:19 tarihinde demiş ki:
tabi erkekler tasyikli şaaparlarsa suratlarına sıçrayabilir ona dikkat etmek lazım :p

hahahaha

gaztelerin manşetinde hedehödö seren serengilin çoraplarını yıkadı yazıyodu hiç bilmiyom nedir ne değildirdie yazim dedim[signature][hline]Birisi bilmem kaç tarihinde demiş ki :
Paticik bana karı bul lan Allahsız !!!
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 12 Eylül 2004 13:45 tarihinde demiş ki:
Seda Üren e laf edenin alnını karışlarım !

Ama oraya koyucaklardı sansasyonel tipleri
mesela
Çağla şikel ve ex aşkları Kenan D. Beyaz
Okan Bayülgen deniz seki ve cansu
hülya avşar gülben ergen

işte süper olurdu o zaman =)

LoL o zaman o evde 3.dunya savası cıkardı sanırım[signature][hline]tavuklar çiçek açmış poğaça nerede madem yuzme bılmıyodun niye çıktın ağaca?
23/7/2004 13:49 GMT +2 de şero demişki
İki kedi tanırım birisi Türk Şerafettin biriside Gavur Garfield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
umarım unutmamışlardır orası yayla 1-2 hafta sonra ordaki soba onları ısıtmaya yetmez kedi yavruları gibi iç içe oturmak zorunda bile kalabilirler lol çakal filan inip o köpekleride öldürür dışarda görmeye görsün heh[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

aslında o kadar da "dağ" gibi bir yerde yaşamıyolar
bi kere yakınlarında başka yerleşimler de var, tepe gibi bir yerdeler kurt inmez belki de olsa olsa çıkar oraya ;)

bir de çiftliği çevirmişler galiba, o kadar da serbest değil yani hayvanlar (4 ayaklılardan ve kanatlılardan bahsediyorum, ünlülerden değil), su var kuru erzak var daha ne olsun, arzinin her yerinden borularla su geçiyo, suyu da kendileri gidip çıkaracaklardı ki asıl o zaman süper olurdu :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...