Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blue Chamber

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

çıkılmıo burdan bea her şeyi buldum :) adama help me diom kuru kafa gönderio para veriom geri verio . parayı boyayıp veriom gene geri verio :)[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
No one deserves execution , no matter their crimes
Grandmaster zgrw

[Bu imza zgrw tarafından 14 september 2004 01:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu olayı anlamıyorum. Biraz açıklama yapsanız koyucagınız sey hakkında. Ööyle bodozlama dalıyoruz karısımıza bi oyun cıkıyo ne yapıcaz ne edicez falan. Amacımız nedir, nası oynanır. Bilen var bilmeyen var.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

horas mafettin gecemi bu ne ya lol

iki şey var, bi şeylere yaramalı ama bulamadım, biri perde ikincisi telefon, bi kere orası caponya olduğu için 911 bi anlam ifade etmiyo :p çevirdim ses yok, açık bıraktım santral falan çıkar diye o da olmadı, mahallenin kaavesini arayacam o olcak sonunda, çağırcam selahattin abiyi kapıyı kırsın diye...

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 14 Eylül 2004 20:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Para nerede ya diyenlere :)]Resim çerçevesiyle oyna[/spo][/b]
ya ben telefonla camın ne işe yaradığını anlamadım :)

edit:bu niye bold oluo bea spoiler da[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
Grandmaster zgrw

[Bu mesaj zgrw tarafından 14 Eylül 2004 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kolaymış hehe, bayağı geç düştü ama basit

[spo1=Çözüm için ]Önce çekmeceden kağıdı, koltuk minderi altından kalemi ve borudan tüpü alın, sonra kağıda yazı yazıp yollayın.. "Help (kuru kafa) me" gelecek, telefonu açıp help (kuru kafa) me yazın :).. Parayı kapsüle koyun ve yollayın, anahtar gelecek açıp çıkın.

ps: kurukafa telefondaki bir tuşa benziyor onu bulun hehe[/spo]

Bu çok kalitesizmiş.. Viridian buna basardı.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Telefon hakkında]telefonda çevrilmesi gereken numara cep telefonlarında help*me şeklinde.numarayı çevirdikten sonra parayı kapsüle koyup yolluyoruz anahtar geliyo.[/spo][signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

acaip bi bug buldum :) kapının kilidini açtıktan sonra , kapıyı açmadan bişi yaparsanız kapı tekrar kitleniyor ve içerde kalıyorsunuz :)[signature][hline]The Jedi do not believe in killing their prisoners
Grandmaster zgrw

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...