Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevip de kavuşamayanlar için büyük fırsat!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

bu dinde böyle büyü gibi işlerle uğraşmak en büyük günahlardan birisi sayılıyor. yapanlara lanet ediliyor hatta. sen bakma bunların dini kullandığını, aklı başında hiç bir alim izin vermez gerçek/yalan bunların böyle kullanılmasına.

ama hala birsürü insan bu tip şaklabanlara "hocam" diyip bu tarz şeylere rağbet ediyor?
Bir de bu şaklabanlıkların oluru var mıdır ki? Yani hiçbir insan deneyip de başarı elde etmiş midir onu merak ediyorum bak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aptal çok olduktan sonra sömüren çakal da çok oluyor. buna devletin izin vermemesi lazım. bu üfürükçüler bildiğin dolandırıcı. adamların yeri yurdu da belli. illa papaz büyüsü bozacaaam diye kadınların üstüne atladıklarında yakalıyorlar bunları.

yapılan bazı şeylerle bazı insanların hayatında sıkıntı vs yaratıldığına dair örnekler okumuştum duymuştum ama gerçek mi yalan mı bilemem. ki varsa bile böyle forumlarda paylaşmaz herhalde insanlar bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

abi devlet hayvan gibi dinden yararlanan bi devlet.. Hiç yasaklar mı bu tarz şeyleri? anca dine karşı olan siteleri, ya da kendi ideolojisine karşı olan şeyleri yasaklar. Şu anda yaptığı gibi mesela. Ama o salak insanların da hali içler acısı, durum böyle olunca da ülke halkının durumu içler acısı. Nah bi yere gelir bu ülke ben sana diyim

işe yarayıp yaramdığına gelince de; yarıyo olabilir bu konularda pek bilgim yok fakat bunun başka bir açıklaması vardır. Bu tarz insanlara da din ile yutturuluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...