Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil 2 (R.E. Apocalypse)

StRencher

Öne çıkan mesajlar

resident evil in türkçesi ney ?

birde ben 1 i pek tutmadım pek atraksiyon yoktu bi o birileri burda yaşıyor diyodu gonzales orası güzeldi :) atraksiyon vardı zombilere fln ateş ediyorlardı citten hariqa :) amam filmi sevmedim

vede atraksiyon olmayan en güzel yeride kesici lazerler

hani ufak ufak oluyorya adam orası süper Ow shit!

vıcık vıcık vıcık dökülüyor süperdi orası :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

korsanında "sakin düşman" yazıyordu ,kopmuştum maltepede görünce :) hakkaten güzeldi zamanında playstationda kuzenle oynardık tırsa tırsa hehe.. duvarın yanından giderken kollar fln cıkıyodu süperdi . :D[signature][hline]Penthesilea, 21 Temmuz 2004 11:03 tarihinde demiş ki:
Aferim allah belalarını versin bi zahmet

[Bu mesaj Phlox tarafından 02 Ağustos 2004 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KarafatmaMan, 01 Ağustos 2004 19:39 tarihinde demiş ki:
nası olmustu o ya..?!?! hanı su lazer gecıyor ıncık mıncık oluyor o muydu yoq yanlıs hatırladm bn=)

:o) Yeah bea... Koptuk yani...[signature][hline]kafamı duvara vurmamın etkisiyle yere düştüm. kanayan kafama elimi götürdüm. mide bulantım gözlerimi karartıyordu.O SIRADA ; ...uyandım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 01 Ağustos 2004 23:22 tarihinde demiş ki:
kingpin ben sana angel 5. sezonda neler oldugunu anlatiim istersen, kimler ölüyor, kimler kaliyor, neler oluyor falan... amerika'da butun sezon aylar once bitti izleseydin be hocam...

hiyarlik edip 5. sezonu çekmek te var biliyoruz sadece bağlantı sende yok merak etme.
edit:afedersin bu nasıl bir kıyaslamadır ya .. şimdi baktımda ufak bi bağlantı kuramadım eh yani.
[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
bişey istemez öle sakin insanlarız biz

[Bu mesaj theKingpin tarafından 02 Ağustos 2004 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olay o degil, kendin bilmedigin seyler hakkinda en ufak spoilerda yaygara cikaran adamsin, baska birisi sana spoiler vermemeni soylediginde "izleseymisin" diosun... o zaman sende izleseymisin hocam diodum ben o ornekte...

adam senden rica etmis izlemedim ilkine spoiler verme diye, daha sonra sen sadece spoileri vermekle kalmiosun uzerine ilki hakkinda spoiler vermenin neden hakli oldugunu idda ediosun... ne demek ilkini izlememis adamin ikincisinin topic'inde ne isi var? merak etmis demekki ne zaman cikacak gelmis bakio[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 02 Ağustos 2004 19:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Artık sinema filmlerinde canı sıkılan zombilere saldırıyo kardeşim yaşayan ölü olmaz ölü ölü olur Allahın yolundan çıkıyo kafirler tayyibe hemen bi mail atalım protesto edelim bu filmi milla jovovich te tesettürlü olsun nemesis namaz kılsın imana gelsin hacca felan gitsin herkes mutlu olsun felan virüsmüş kaosmuş bunlarla gelmesinler bana 1. filmde efektler çok güzeldi ama oyunun havası yoktu zaten oyundan çevrilen filmler arasında en ümitle beklediğim alien vs predator var ama o da filmlerin devamı şeklinde yani diyorum ki oyundan film olmaz film oyunlarıda güzel olmaz bi de hede hödö felan[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Resident Evil Apocalypse
Resident Evil Nemesis
Resident Evil 2

ilk film çok hoşuma gitmişti.
Oyununu andıran çok güzel bir filmdi.

****Sürpriz:
Imdb.com'da yazdığına göre, filmde Jill Valentine oynuycakmış..
Bilmeyen varsa haberi olsun...

Yukarda birisi filmden küçük bir kısım vermişler..
"İşte Karizmatik Milla" dedim orda eehehe hain ve vahşi bakışları adamı direk korkutup kaçırır..

Fragmanı izledim. Fragmanı da güzeldi.
Orda bi canavar var, Doom'daki Hellknight'a benzettim eheh ama imp gibi hop hop zıplıyordu..

Film güzel olcak gibi.
ama Paul W.S. Anderson yönetmediği için hayal kırıklığı yaşayabiliriz belki.
Umarım güzel olur ilki gibi..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Soundtracki de çok hoş..
Him - Join Me In Death var, yetiyor bana o..
Ama Rammstein - Mein Teil de şahane bir şarkıymış..
Rammstein genelde çok güzel soundtrackler üretiyor.
Mein Teil pek klasik Rammstein şarkısı olcak gibi gözükmüyor, ama şarkı çok gaz.
Kesin böyle en aksiyon sahneye koyacaklar bunu..[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...