Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

alex gidince takıma sow kalitesinde bir forvet, appiah kalitesinde bir ortasaha alınsa takım şahane olur. ama alamayız o ayrı lol. bize iyi forvet 10 yılda 3 tane falan gelir, hoojiodonk, niang, sow derken kotayı doldurduk. ortasaha ise ben son 20 yılda bi appiah'ı hatırlıyorum bu kadar iyi olan.
Sosyal ağlarda paylaş

takıma şu lazım bu lazım diye konuşmak istiyorum ama hiç kestiremiyorum ki

sezonun başından beri nerdeyse tam kadro düşüşteyiz

yobo-serdar bana güven vermiyor.
hele serdar kesinlikle as oyuncumuz olacak tecrübeye sahip değil henüz.

sol bekte zigler tartışılır kalitede bi adam.

orta sahamız zaten sil baştan,selçuk as olmaması gereken bir adam. emre keza eskisi gibi değil,yaşlanıyor.chiristian'ı hiç beğenmiyorum.alex her türlü oynar ama yavaş yavaş onuda 60ta çıkarmaya yada 2. yarı sokmaya başlamalıyız bence.

dia bitişleri oynuyor.

bu yıldan cok beklentim yoktu benim,kolay değil büyük tramvalar atlattı ve atlatmaya devam ediyor takım,yine iyi bir mücadele verdiler,daha iyide olabilirdi ama olsun.

lakin gelecek seneye çok ÇOK çok yatırım yapılmalı baştan yaratılmalı bence bu takım.

orta sahaya 1 tane top oynayabilen pas yapabilen pres yapan dinamik bir yabancı(bizde bu işi emre yapıyor ve hem adama hem bize yazık oluyor)

sağ kanata kaliteli bir yabancı

forvetede rotasyonluk bir türk lazım sow'dan daha iyisini alamayacağımıza göre (berk elitez?)

ayrıca defansa kaliteli bi rotasyon oyuncusu lazım.forma için mücadele etcek tipte.

dia ve bilica'ya gerek görmüyorum kadroda.

lakin bu takıma allahı gelse farketmez,kalan futbolcuların silkelenip kendilerine gelmesi lazım.

mehmet topuzlar,gökhanlar fln bütün sezon nal topladı.
sow bile nasıl düşüşlerde belli değil.

keşke bu yıl altyapıta daha çok ağırlık verilseydi,gökaylar berkler fln oynasaydı ,bence cogu as oyuncumuzdan daha istekli arzulu olurlardı.

neyse sağlık olsun.

şu şike soruşturması kafamızda demoklesin kılıcı gibi sallandığı sürece hep sıkıntıda olacağız diye düşünüyorum

bu süreyi alex'i geride bırakıp yeni sisteme geçiş dönemi gibi kullanırsak belki daha verimli olur.

hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sonra beşiktaşın hakkı diye dalga geçiyorsunuz

guti 10 la giderken iett otobusene çarptı alkolludu arabanın ön tarafı bi kaç cm içeri girdi olaylar olaylar 3 hafta konuşuldu adamın kellesi istendi

stochun kazaya bak adam resmen kaçmış arabayı bırakıp
ne kadar sakin konuşuluyor genç adam yaa yapar ya kızmayın bunlara yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

ulan sonra beşiktaşın hakkı diye dalga geçiyorsunuz

guti 10 la giderken iett otobusene çarptı alkolludu arabanın ön tarafı bi kaç cm içeri girdi olaylar olaylar 3 hafta konuşuldu adamın kellesi istendi

stochun kazaya bak adam resmen kaçmış arabayı bırakıp
ne kadar sakin konuşuluyor genç adam yaa yapar ya kızmayın bunlara yaa

Bilica'nın kazası ne olacak?

Semih-Caner kavgası mı daha çok yer buldu basında Arda-Caner kavgası mı? Emre B.'nin GS maçının devre arasında Aykut Kocaman'ın üstüne yürümesi mi Melo'nun vukuatları mı?

Gökhan Gönül ve Emre B.'un transferlerini istemeleri için yönetime çıkmaları playoff öncesi huzursuzluk yaratmasın diye basında yer almadı. Emre'nin kadro dışı olduğunu bile bilmiyor romantik Fenerbahçeliler, hoş Galatasaray maçında affedilir herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

ya her okuduğunuza inanıyorsunuz, yok emre aykut hoca'nın üzerine yürümüş, yok gökhan gönül gitmek istemiş de izin verilmemiş sonra kadro dışı kalmışlar falan; ama melo riera'yı kapıya bağlamış ondan sonra ver allah ver diye diye dövmüş diyince "ÖYLE ŞEY Mİ OLUR BİZİM MEDYA ÇOK YALAN SÖYLÖYÖYÖYÖ".

bu sene ilk defa popüler olduğunuz için ilk defa uğrunuzda yalan söylendi de farkettiniz, medya yıllardır yapıyo bunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Gökhan Gönül, hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Deneyimli futbolcu, Kayserispor ile oynanan Türkiye Kupası karşılaşması sonrasında yaptığı açıklamada hakkında çıkan "Fenerbahçe'ye rest çekti" haberlerini sert bir dille eleştirdi.

Gökhan yaptığı açıklama şunları söyledi: "Fenerbahçe'ye rest çektiğime dair haberler çıkıyor. Ben kimim ki koca Fenerbahçe'ye rest çekeceğim? Ben Fenerbahçe'nin çocuğuyum. Yeter artık. Zaten kulüpten de 'bu tarz haberlere cevap vermeyin' dendi. Aykut hoca benim ağabeyimdir, babamdır. O beni 10 hafta da oynatmasa ben bir şey demem. Taraftarlar bu tarz haberlere inanmasınlar. Artık medya ne hali varsa görsün ama taraftarlarımız inanmasınlar."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...