Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

penaltıyı kaleciye attırmanın rakibe saygısızlık olduğuna katılıyorum, ama düşmüş rakip olmasının ekstra bi şey kattığını düşünmüyorum. bu maçla düşecekleri kesinleşiyo olsa o ayıp olurdu da, zaten baya gazozuna maç halindeydi iki takım için de. hele ki 2-0 olduktan sonra. hala "ama düşmüş" denirse de, pepee çok üzülüyor, yapacak bi şey yok.
hoş olmadı, çok içime sinmedi, ama geyik malzemesi çıkmış oldu. çok büyütmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah inanılmaz güzel bağlamışsın tebrikler.

gs bu senenin şampiyonu, hakediyor futboluyla falan, o yüzden eleştirmeyecem. ama rakiplerine sanırım 7 kırmızı 10 küsür penaltı çalınmış. hakemlerimiz her zamanki gibi güçlünün yanında yerini almış ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi alışıldı geçen sene İlker Merallerin, Hüseyin Göçeklerin penaltıları yemesine. Bahane de şeydi, `abi gs zaten kötüydü hakemden önce kendine bak`

Bu sene olan penaltılar çalınınca rageler üst üste patlıyor. :)

Haksız şu çalındı bu yanlış kırmızı desene bir de. Bakalım neler yanlış çalınmış. Ben de aynısının Fenerbahçe versiyonunu çıkarayım bakalım neresi ağır basacak.

Boş boş argümanlarla geliyorsunuz. Playoff verilmiş elinize bir fırsat daha ama hakem makem deniyor hala. Garip işler, tarlalar çorak kaldı tabi...
Sosyal ağlarda paylaş

Aha totemci mokoko da geldi. =)

Cidden bu kadar sızlanmayın ya. İlk yarı Yiğit maç sonu Muslera... Bakın playoff var, herşey Fenerin elinde. Her hafta üzülüyorum bu Fenerlilerin kahrolmasına.

O değil de;

"Puan silinmesin, küme düşme olmasın, UEFA karışmasın, 9 puan fark atan şampiyon olmasın, Muslera penaltı atmasın... Başka bir arzunuz???"
Sosyal ağlarda paylaş

@sotto, izlemedim bile bugünküleri. geçenlerde necatinin mük-kemmel bir atlayışına çalınan penaltı vardı mesela. bizde olmuyo öyle şeyler ne yazık ki.

hepinize tek tek cevap verirdim de vermiyorum, gerek yok =) kadıköyde galibiyet alırsanız bu sene şampiyonluktan çok sevineceksiniz zaten belli ahahaha

olaya şu açıdan bakın, playoff sizin işinize geldi.

kadıköyde fenerbahçeyi yenmek için bir fırsat daha !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...