Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ahhahha.
kulyo ordunun malıymış ayartmışız diye yazmışlar FT de delirmiş.

3 temmuzdan biri ağlayan ziya şengülün terim bağlanana kadar boncuk bulmuş gibi sevinmesi ve terim bağlanınca sesi çıkamaması ahaha.

bir de kulyo nasıl ordunun oyuncusu? versinler opsiyonunu alsınlar öyle benim malım diye çıksın. aynı mantıkla melo bizim oyuncumuz mu?

ha kulyonun yaptığı ağır saçma o ayrı. çakal menajeri becalinin işidir allah bilir.

gerçi kulyo çıkıp oynasa ve muhtemel gs galibiyetiyle bitse yattılar yea palavraları dönecekti. böyle oldu kulak tersten tutuldu. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ouv sonda ağır critlemiş. mega crit.
http://www.youtube.com/watch?v=WRZaWEPtfDM

erman- `terim ayarttıysa tff ceza versin dedim, evet.`

terim- `federasyon kimlere ceza veremiyor. bana mi verecek`
http://imgim.com/ibretalindi.gif
http://s14.directupload.net/images/120327/f9ztra7o.swf

neyse nedim türkmen ağzındaki baklayı çıkarmış.

1

Nedim Turkmen: "Culio'nun bizden 250.000€ alacagi var. Nisan Mayis maaslari. Bunlari da vermeyi dusunmuyoruz."

2

culio özür dillerse affederiz ve seneye tekrar kadromuza katarız, neden olmasın?

3

ordusporun 2 maçı kaldı. ne playoff, ne küme. bir iddiası yok

4

haliyle 2 ay top oynamayacak adama nasıl para vermemin şark kurnazlığı dönüyor

5

abv federasyon. ayıkla müthiş playoff pirincinin taşını şimdi. her yerinden rezalet akıyor.

ahhaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin yardımcı hocan gidecek adama "tmm aslanım seneye bizlesin" diycek, sen ikide bir ekranların karşısına çıkıp "culio şöyle iyi futbolcu, böyle nur yüzlü çocuk" diyeceksin, floryada adama yemek vereceksin, boynunu öne eğip 70 milyondan özürdileceğin yerde de "siz mahkememisiniz diye yaygara kopartıcaksın" yok ya? Nedim Türkmen lafının arkasında dursun önce etik kurula sonra fifaya taşısın görelim kim haklı kim haksız.
Sosyal ağlarda paylaş

Masq baya çabalamışın ama emenike olayında bu kadar gaza geldikten sonra culio + stancu da böyle savunman baya ilginç olmuş.

Fatih Terim'in de şu dedikleri müthiş ayarsa, aziz yıldırım da baya iyi ayar veriyo demektir.

Ortada gözle görülür bi gerçek var, düne kadar oynayan 2 adam (hatta culio en iyi oyuncusu diyebiliriz) gs maçı gelince olaylı bi şekilde oynamayacaklar. FT daha shaqiri örneğini bol bol versin ama o örnekte bayer münihlilerin shaqiri oyniyim mi diye sorduğunda ne dediğini de söylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

ali dürüst: şey. bizim ordudaki oğlan vardı ya.
x menajer: hangisi abi
ali dürüst: he.
x menajer: hangi oyuncumuz? kulyo mu stanku mu?
ali dürüst: kulyo ya. onunla irtibata geç. seneye dönüyon de
x menajer: anladım abi.
ali dürüst: gir aklına yani. seneye gs'desin de anlarsın ya işte. ordudan ne alıyorsan da 200 gram fazla yapacaklarmış dersin.
x menajer: tamam abi stanku ile ilgili bişi var mı
ali dürüst: yok yok sakat değil mi zaten o? sen kulyoyu şey et
x menajer: oldu bil ali abi. rahat ol.
ali dürüst: hadi gözlerinden öptüm.

böyle şeyler çıksın, ondan sonra emenike olayı ile karşılaştırırz heyecanlı paticikler. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle şeyler sizde çıkmaz ki. Siz ulu orta yapıyorsunuz. Hocanız başka bir takımın oyuncusu için "o benim oyuncum" yada "sezon kampına katılacak" diyor. Ama cehaletten, ama bilgisizlikten, ama art niyetten... ben orasını bilemem ama yapılan şeyin yanlış olduğunu biliyorum. Bu kaç etti artık. Siz taraftarlar olarak nasıl yakıştırıyorsunuz bu tutumları klübünüze. Klübünüzü yönetenler bugün varlar, yarın yoklar. Ama bu lekeleri klüpler ömür boyu taşırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Böyle şeyler sizde çıkmaz ki. Siz ulu orta yapıyorsunuz. Hocanız başka bir takımın oyuncusu için "o benim oyuncum" yada "sezon kampına katılacak" diyor. Ama cehaletten, ama bilgisizlikten, ama art niyetten... ben orasını bilemem ama yapılan şeyin yanlış olduğunu biliyorum. Bu kaç etti artık. Siz taraftarlar olarak nasıl yakıştırıyorsunuz bu tutumları klübünüze. Klübünüzü yönetenler bugün varlar, yarın yoklar. Ama bu lekeleri klüpler ömür boyu taşırlar.

Formunu koruyorsun RRa. =) Hocamız Ordu maçından sonra sorulan soruya hitaben o cevabı veriyor. Detayı arka sayfadaki videoda. Opsiyonu Orduda ama parayı vermeden başka takımın oyuncusu olmuyor Culio malesef. Bu mantıkla Melo da bizim malımız? Ahahah.

Gitsin CAS'a, FIFA'ya Nedim Türkmen. Yol orda ahah. Çıkarsa da bi uygunsuzluk cezamızı çekeriz rahad olun. Başkaları gibi para transferi yok! sahaya yansımamış! transfer şikesi! diye gezmeyiz.

Ama suç bizde burda. Kiraladığın oyuncuya koyacaksın Beşiktaş gibi bize karşı oynayamaz maddesi çeneleri hiç açtırmayacaksın. En temizi.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

boynunu öne eğip 70 milyondan özürdileceğin yerde de

AHAHAHahahA yavas gel
adamlar 10 yildir sike yapiyo kahraman gibi takiliyo.

El-Barto said:

Fatih Terim'in de şu dedikleri müthiş ayarsa, aziz yıldırım da baya iyi ayar veriyo demektir.

dimi sike yapmtiysam kopruden atlarim diye savunma yapan adam lol
Sosyal ağlarda paylaş

tmm işte bende onu diyorum :) ikisi de baya kötü savunuyo bence.

@masq keşke koysaydınız öyle bi madde. kimse bişey konuşamazdı. holosko olayında hem anlaşma var, hem de oynatmasa bile ibb kendinden başkasına zararı yok o olayda.

burda culio + stancu herkese karşı oynuyo, sonra tam gs maçından önce böyle bi olay çıkıyo. hadi bizi ve ts'yi geçtim (zaten iddiamız kalmadı şampiyonluk için) ama fener ne kadar isyan etse azdır yani.

eğer elinde bi telefon kaydı, veya açık bi ifade varsa orduspor başkanının gitsin bence de cas'a, uefa'ya. zaten telegol'ün tamamını izleyemeden uyudum ama benim izlediğim bölümde culio için federasyona ceza talebinde bulunacaklarmış sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Galatasaray gibi bir camia eğer millet şike yapıyor zaten bizde hiç yoksa böyle bir transfer politikası güdelim diyorsa eğer gerçekten vay türk futbolunun geldiği hale. İnşallah gerçekten böyle düşünmüyorsunuzdur.

Orduspor Culio ile 4 yıllık sözleşme imzalamış. Sezon sonunda da muhtemelen o 1,5 milyon euroyu ödeyip adamı alacaklardı ve uzun yıllar orduspor forması giyecekti culio. Tam orduspor bu futbolcuyu kazanacakken oyuncu bir anda kıymete biniyor, senin yerin galatasaray deniyor ve ordusporun elinden alınıyor. Olayın özü özeti budur. Transfer dönemi değilken, transfer görüşmesi yapılmış yardımcı hoca Tafarel tarafından ve baş hoca terim tarafından da verdiği demeçler oyuncunun aklını karıştırmaya ve ayartmaya yönelik beyanlardı.

Etik kurul bakalım ne diyecek bu işe. Terim, Tafarel ve Culio 3 ay ile 1 sene arasında hak mahrumiyeti cezası alabilirler. Klübe de transfer sezonu açılmadan transfer görüşmesi yaptığının tespiti halinde bir ceza gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

etik değil şu transferin bu şekilde hallolması, galatasaray'ın şansına stancu'nun sakatlanması, necati'nin, yiğit'in, amrabat'ın maç günlerinde hoopppidi olması ama; yasak birşey yok.

ama fenerbahçe emenike'yi, sezer'i usulüne uygun transfer edince OOO ŞİKE diyip adamlar gözaltına alınıyor, ülkeden sürülüyor. galatasaray yapınca f.t. çıkıp bağırıyor sorunlar çözülüyor o ayrı tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

euheuheuhee

para transferi göremedik fizban. o yüzden şike olmaz. sahaya yansıdığına da bakmak lazım.
ha bir de masumiyet karinesi vardı.
son olarak da futbolu ele geçirme olayı bu! cemaat!
sonra tapeler çok komik hazırlan... yok tape yok daha ortada pardon. :)

üstte yazdığın isimler, yiğit amrabat bize karşı oynadı. gayet de iyi oynadılar. ayrıca transfer dönemi transfer yapıyoruz. yapacak birşey yok. emenike gibi sözleşmesi olan oyuncuyu transfer dönemi dışında bızıklamıyoruz. =)

gerçekten bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup yazanlar komik duruma düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

etik değil şu transferin bu şekilde hallolması, galatasaray'ın şansına stancu'nun sakatlanması, necati'nin, yiğit'in, amrabat'ın maç günlerinde hoopppidi olması ama; yasak birşey yok.

ama fenerbahçe emenike'yi, sezer'i usulüne uygun transfer edince OOO ŞİKE diyip adamlar gözaltına alınıyor, ülkeden sürülüyor. galatasaray yapınca f.t. çıkıp bağırıyor sorunlar çözülüyor o ayrı tabi :)

Gülücüğe odaklan.

http://f0.bcbits.com/z/67/77/67779445-1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten yasal olmayan birşey yok dedim. etik değil dedim. amrabat'ı hatırladım, ikinci maçta çıkıp delikanlı gibi oynamıştı. sizin almadığınız fakat ilgilendiğiniz diğer yiğit kırmızı görmüştü sizin maçta. necati'yi ise hepimiz hatırlıyoruz :) bi gelip antalya'ya gol atmadığı kalmıştı.

kaldı ki, futbolcuyla, transfer dönemi dışında, kulübünden izin alındığı takdirde görüşülür. mevzuat öyle. fm oynaman dahi yeterli bunu bilmen için. fenerbahçe, emenike'yle fenerbahçe maçından çok daha önce, eskişehirspor - fenerbahçe maçlarından sonra da sezer'le görüşmüş. kulübünden izin almış önce vs.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ben zaten yasal olmayan birşey yok dedim. etik değil dedim. amrabat'ı hatırladım, ikinci maçta çıkıp delikanlı gibi oynamıştı. sizin almadığınız fakat ilgilendiğiniz diğer yiğit kırmızı görmüştü sizin maçta. necati'yi ise hepimiz hatırlıyoruz :) bi gelip antalya'ya gol atmadığı kalmıştı.

sözde ilgilendiğimiz diğer yiğit fenerbahçeye son dakika kendi kalesine attı nasıl ayartma bu ahaha. iyiki bize karşı böyle birşey olmamış 30 yıl konuşurdunuz. biri oynamasın, diğeri kendi kalesine gol atsın cidden 30 yıl anlatırdınız.

emenike olayında şekibin tapeleri öyle demiyor ama gfdhgdfj. =)

neyse ünal başgan playoff için çalışmaya başlamış. trabzondan burak, fenerden gökhan gönül üzerinde çalışılıyor. 2'sinin de bonservisinde release clause var oh mis. ayartalım bakalım. )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...