Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beni Pati'de görmekten memnun musunuz?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

tinu said:

cetintas said:

Beni yanlış tanıdığın doğru, bunun söylediklerimin beğenilip beğenilmemesi ile ilgisi yok, sizlere saygı ile ilgisi var.

peki sana evet diyenlere saygısızlık değilmi!

İlginç bir kişiliksin.
Derdin üzüm yemek değil çünkü neticede benim burada olmamdan memnun olmadığını yazmışsın.
Sonra bu anketin sonucunda hayır çıkarsa gidip gitmeyeceğimi sormuşsun. Cevabı vermişim. Sonra da neden gideceğimi sorguluyorsun.

Hayat bence böyle olmalıdır, insanlar kendilerinden memnun olan insanları memnun etmek uğruna, memnun olmayan insanları üzmemelidir.

Neticede sağolsun memnun olanların sayısı, memnun olmayanların sayısından fazla görünüyor. Yani aranızda bulunmaya devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

benmi ilginc bir kişiliğim :)en azından bir forumda benden memnunmusunuz diye soracak kadar ilginç değilim,
açıkcası bu açtığın başlıktan sonra aynı şeyi ben senin için düşünüyordum!

ayrıca ben senden rahatsız değilim aksine senin varlığından yazdıklarından seninle bazı konularda seviyeli bir şekilde tartışmaktan memnun(dum), açıkcası böyle bir başlık açıp bunu oylatıp sonra bu oylara göre karar verecek olmanı yadırgadım.

uzatmak istemiyorum ama sana cevap vermeyi seviyorum dediğim gibi o yüzden dayanamıycam, sonuçta derdi üzüm olmayan ilginc biriyim affet.

"Hayat bence böyle olmalıdır, insanlar kendilerinden memnun olan insanları memnun etmek uğruna, memnun olmayan insanları üzmemelidir. Neticede sağolsun memnun olanların sayısı, memnun olmayanların sayısından fazla görünüyor. Yani aranızda bulunmaya devam edeceğim." said:

e şimdi de senden memnun olan insanlar fazla diye memnun olmayan %40 lık oranı üzmeye devam mı edeceksin!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok gereksiz bir hareket olmuş bu anket, kusura bakma yani. Yetmez ama vet bastım bu arada, daha da çok yazarsın inşallah buralara da, buranın kültürüne ters olmuş biraz. İnsanları senden soğutacak hareketler yapıyorsun ama aslında görüşlerinle de tecrübenle de bu foruma çok şey katan birisin. Bu yüzden rica ederim böyle şeyler yapma bundan sonra, bizlere danış öm falan at biz sonuçta burada daha tecrübeliyiz senden. Buradakilerin görüşü çok mu umrunda olur? Hayır belki, ama sen şurada 2-3 şakirti adam etsen kardır o yüzden ne kadar kalırsan o kadar iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...