Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yapılır mı lan bu bana

cihant

Öne çıkan mesajlar

hedehodohop said:

abi sen bunları bi kıza diyip ardından çılgınlar gibi sevişdin mi hep yani ? Vay anasını be boşuna romantik takılıyormuşuz

Bizim zamanımızda bu iş Hülya Koçyiğit-Ediz Hun filmlerindekine yakındı.

Ama şimdi durum Brad Pitt-Angelina Jolie düzlemine gelmiş vaziyette.

Llama said:

cetintas said:

Herkese günaydın.

hedehedehop kardeşim, yazdıklarım 20 küsür senelik tecrübelerin sonucu. Fantastik dünyam falan da yok ama Türkiye'de kız-erkek ilişkileri çok değişti. Matrak olsun diye yazmadım o yazdıklarımı.

bu arada ben sana katılıyorum dediklerine
hiç uzatmaya gerek yok direk özet geçip kıza bunları şaka yollu söyledin mi ne olucağını az bi şekilde kestiriyorsun..

ama artık şuda var kızlar sevgili olmadan bişeyler yaşamıyor
buda bazı erkek arkadaşları yorabiliyor en azından 2 3 gün sevgili sohbeti birde ilişki den sonra 1 gün sevgili sohbeti tamam işte bitti..

Ya tamam işte, 2-3 günlük duygusal tatmin, ondan sonra FİZİKSEL TATMİN...Kızlar şimdi çooookkk farklı. İstisnalar kaideyi bozmaz ama genel böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gençler, şimdi duruma göre konuşacaksın ama zaten bakışından, gözünden belli eder kendini o one night stand hikayesindeki kadın. Ona zaten kafanı yorma. Doğrudan onunla hangi pozisyonlarda ne yapmak istediğini kulağına yaklaşıp söyle. Öyle memen güzelle falan ancak güldürürsün o kadını. Ben bu Cihan kardeşin durumu gibi durumlar için yani neticede one night değil ama a few night stand durumları için söyledim o kalçaların güzel falan muhabbetini. One night stand durumu için daha yırtıcı olmak lazım.

Şimdi feminist kızlar varsa bozulacak ama bu böyle, doğa kadını kadın, erkeği erkek yaratmış...Ve en feminist kadın bile neticede üzerinde erkek gibi erkek ister. Yırtıcı olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yollardan geçtim gençler. Kendimi ne mal durumlara düşürdüm. Bizim özellikle okuyan-okumuş erkeğimizde, "aman kibar olayım, aman hep ilişkinin duygusal yönüne ağırlık vereyim" klişesi vardır nedense. Ya kardeşim, bu iş mercimeğin fırına verilmesi işi. Üniversite ile, ilkokulla, mastırla-musturla alakası yok. Elbette aldığımız eğitimin hayvani yönlerimizi yontması lazım ama hepten de tüyleri dökülmüş uyuz it pozisyonuna gelmemek lazım. Çünkü KADIN HER ZAMAN GÜÇLÜ ERKEĞİ SEVER. Mıymıntı, pısırık, sürekli "canım, cicim, hayatım, aşkım, bir tanem" diyen adam kendisini kandırır. Hayal dünyası çünkü o canım-cicim-aşkım...Yarın evlense o kızla, her günün öyle geçeceğini sanıyor. Oysa ki birbirinin üstüne yürüyecek, icabında eline geçen bir şeyi birbirine fırlatacak, ana avrat dümdüz küfür edecek...Olacak bunlar, siz de yaşayacaksınız.

Yani uzun lafın kısası, kasmayın-kastırmayın-kasmasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

evet arkadaşlar ben dışarı çıkıyorum , sokakta ilk karşılaştığım kıza memelerin çok güzel öpmek istiyorum diyicem işe yararsa sonuçları bildiririm buraya akşam, hepimiz bu yöntemle sevişiriz bundan sonra

Bak benim tavsiyem Cihan'ın durumu içindi ama bu devirde hele akşam saat 12den sonra İstiklal Caddesi kenarındaki barlarda 10 kıza bu yaklaşımı sergile, 3ü kesin geceyi seninle geçirir. Diğer 7si seni milletin içinde rezil edebilir ama 30% kötü bir istatistik değildir, denemeye değer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...