Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chosen Tankı Melee yapmak ?

savas33

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben oyuna başlayalı birkaç gün oldu ve Chosen Tank yaptım şuan 9 lvl,kalkan ve tek el balta taktım elime ama ben şimdi bu charactere çift el büyük balta veya kılıç takmak istiyorum..taktığım zaman herhangi bir - durum olurmu character yapılandırılmasında Abilty vs..olarak ?
yani istediğim zaman kalkan taıp veya çift el silah takabilirmiyim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam ama ben şimdiye kadar açılan bütün skill 'leri açtım yani hiç dikkat etmedim defansif skillmi,atack skillmi diye.
ve şimdiye kadar üstüme hep Str ağırlıklı setler dizdim..
kusura bakmayın yeni başladığım için söylediğiniz bazı oyun içi terimleri anlamamış olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece diyorum ki iyi vurmak için defansif statlerden vazgeçmek zorunda kalıcaksın ileri ranklerde, ya da çok da fazla vuramayıp hasarın efektifliğini azaltıcaksın, ama tank olarak zaten ne kadar vurursan vur o kadar da iyi vurmuyor olacaksın. o nedenle eğer dps tankten zevk alıp, iyi dmg yapıp çok db almak istiyorsan defansif neyi değiştirebiliyorsan, stat, gear, taktik ne olursa, ofansifleriyle değiştiriceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım hocam teşekkürler yardımınız için.

Birde birşey daha sormak istiyorum Lvl atladıkça bize dağıtmamız için verilen bir stat point varmı ? yoksa otomatikmi dağıtılıyor arkadaşlar ? ben character sayfasından bakıyorum ama dağıtılacak stat point göremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...