Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

Grafikler yerinde hatta beklediğimden iyi, ama işte önemli olan denildiği gibi gameplay, geçenlerde Gerge'ydi sanırım, bir tane moba oyun bulmuştu gene. Screenshotlarına baktık güzele benziyor, sonra adamın kurması ile çıkması bir olmuştu.

Birde tespit yapayım :
* Bir pati neslide Lol'un gameplay'ine grafiklerine laf atarak madalyalar, şan, şöhret, para kazandı. *
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Abi grafiklerin nesi kötü ben anlam veremiyorum size.
Zaten grafik nedir? Bu tip bir oyunda önemli olan "temiz" grafikler. DOTA2'de de bu tavan yapmış. Bayıldım yani.

Ayrıca bu SS'ler 4 ay öncesine aitmiş. Çarşamba günü göreceğiz.

Daesu said:

4 ay? hah e ben dün alındı ssler falan sandım ya
su haliyle bile grafikleri ben cok begendim. illustrasyon gibi map miss

+1
Sosyal ağlarda paylaş

grafikler iyide olsa, kötüde olsa, hona ya da dandik lola dota alternatifi olarak geçtiyseniz, ya da hala dota oynuyorsanız, ne kadar inkar ederseniz edin yazdığım nitelikleri taşıyan siz bu oyunu pre-order edecek ya da satın alacaksınız.

kıyaslama değilde biraz inceleme yapalım, dotanın grafikleri nasıldı gençler 2 yıl öncesine kadar oynuyordunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Grafiklerin nesini beğendiniz ya.

Gidin wc3'deki hero portraitlere bakın, sonra gelin dota2'dekilere bakın. Adam 10 sene önce bile yapmış bunu. sene 2011 portrait'e bak yav.

Abi işte beta nedir, oyun motoru nedir, burda tartışılan konu nedir bilmeden atılan mesaja örnek bu alıntıladığım.

Portrait'lerin baştan savma yapıldığı açıkça belli. Unutmayın ki bu SS'ler ALPHA versiyonundan. Interface sadece "bir fikir versin" diye orda olduğu o kadar bariz ki. Baştan savma çünkü. Aynı HL2'nin internete sızan alpha'sına benziyor.

Valve yapıyor bu oyunu, hatırlatayım size tekrardan.

Yukarda ki barın kalın kalın kalacağını mı sanıyorsunuz? Son sürümde altta ki barda boş yerler öyle duracak mı sanıyorsunuz nedir? Anlam veremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

Flassh said:

herolar digimona benziyor neyini beğenelim

bu kadar dandik hero tasarımlarıyla veya "artwork"ler ile çıkarmazlar diye umut ediyorum :)

Dandik hero tasarımı dediğin WC3'te ki heroların geliştirilmiş hali. Her şekilde belli ediyor kendini dizaynlar.

Ama yok haters gonna hate, millete LOTR'de ki Balrog'u gerçekten yaratıp versen "mmmm olmamış" der ölmeden 1 saniye evvel.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...