Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blacklisted Guild Başvuru Formu

ismetto

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar Blacklisted Guildi ile tekrar karşınızdayız. Giderek artan online sayısı ve herkezin Türk olması ayrı bir keyif veriyor. Gerek yeni charların açılması gerekse transferler ile günlük 20 online altına düşmüyoruz. Yabancı oyuncuların alımıda mümkün iyi oldukları takdirde ki şu an 2 yabancı arkadaşımızda aramızdadır. Amacımız kaliteli oyunculardan oluşan bir kadro kurmak yeni başlayan arkadaşlarımıza yardımcı olmaktır. Guildimizde yaş seviyesi 19 ila 33 arasında değişmektedir. Tovl - Tomb olsun çoğu konuda yardımcı oluyoruz. Guildimize katılmak isterseniz ;

İsminiz ;
Yaş - şehir ;
Class ve ismi ;
Renown Rank ve Leveli ;
Tecrübeleriniz ;

Guildmizde tecrübeli oyuncular mevcut tahmini 1 veya 2 haftaya çoğu oyuncuların T4 de olmasını bekliyoruz warband ve sc olarak gerçekten iddalı konuma geleceğimizi düşünüyoruz.

Saygılar
Ismetto/rr97
Chosen

SERVER - AZGAL
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
selam arkadaşlar ben de yakında başlayacağım oyuna azgal'da. oyunun collector's editionını ve rvr pack alacağım. arkadaşlar benim öğrenmek istediğim şey şu, oyunda ekstra ne yapmak gerekiyor? hiç bilmiyorum çünkü. yani mesela bazı skiller var, mesela adı scaveringti sanırım. cesedi kesip içinden crafting item almaya yarıyor sanırım. bu normalde yeni oynayan bir oyuncunun bilmeyeceği bir şey. yani böyle uçta olan, nasıl desem çok göz önünde olmayan, önemsenmeyen şeyleri diyorum, bunlardan bahsetseniz, gösterseniz, yardımcı olsanız. mesela şey de var, skill barların yerini değiştirmek. bu da normalde kimsenin aklına gelmez ilk başlarda. birinden öğrendim bu olayı, bu özelliği.
Sosyal ağlarda paylaş

makaveli77 said:

Bende karak azgaldaki chosenımı karak norna taşımayı düşünüyorum fakat türk guildleri genellikle belirli bir yerden sonra dağılıyor, sizde bir devamlılık söz konusu mu?

guild devam ediyor

Elizat, Iroc, Gardenia, Elseleth, Kanun, Darkguardian, pm atabilirsin
gündüz 5-6 kişi sürekli online, 6 dan sonra tam kadro çatışmaya devam
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Herifcotr said:

makaveli77 said:

Bende karak azgaldaki chosenımı karak norna taşımayı düşünüyorum fakat türk guildleri genellikle belirli bir yerden sonra dağılıyor, sizde bir devamlılık söz konusu mu?

guild devam ediyor

Elizat, Iroc, Gardenia, Elseleth, Kanun, Darkguardian, pm atabilirsin
gündüz 5-6 kişi sürekli online, 6 dan sonra tam kadro çatışmaya devam

Oyunda kimse yok şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...