Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

püskevit

mightee

Öne çıkan mesajlar

MHP ve Devlet Bahçeli ki bu ülkeyi yönetmek gerçekten meydanlarda pesküvüt demekle , gırk demekle çok alakalı.. Burda yaptığınız aptalca muhabbetleri birazda diğer liderlerin yalanları , salak saçma argo kelimeleri üzerine yapsanız? Bahçeli'nin bu tip hataları(!) dışında 1 tane başka hata bulamazsınız konuşmalarında, siz bu adam mı başbakan olucak derken kaç kere dinlediniz 1 konuşmasını baştan sona?

banlayabilirsiniz isterseniz umrumda değil , burası eğlence bölümü de olabilir o da biyerime kadar.. Benim inandığım ve savunduğum adamın hakkında sadece 1 telaffuz yanlışından üzerine bu kadar .aşşak muhabbeti dönerse bende sinirlenirim...

örnek:

barnacle said:

AHAHAHAH bu adamı ciddiye alanlar var bi de. onlara acıyorum en çok
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

MHP ve Devlet Bahçeli ki bu ülkeyi yönetmek gerçekten meydanlarda pesküvüt demekle , gırk demekle çok alakalı.. Burda yaptığınız aptalca muhabbetleri birazda diğer liderlerin yalanları , salak saçma argo kelimeleri üzerine yapsanız? Bahçeli'nin bu tip hataları(!) dışında 1 tane başka hata bulamazsınız konuşmalarında, siz bu adam mı başbakan olucak derken kaç kere dinlediniz 1 konuşmasını baştan sona?

banlayabilirsiniz isterseniz umrumda değil , burası eğlence bölümü de olabilir o da biyerime kadar.. Benim inandığım ve savunduğum adamın hakkında sadece 1 telaffuz yanlışından üzerine bu kadar .aşşak muhabbeti dönerse bende sinirlenirim...

örnek:

barnacle said:

gerçekten 40 etti şu postla
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

örnek:

barnacle said:

Püskevit değil sadece olay, meydanlarda ilkokul 2 den yüksek seviyesinde zeka belirtisi göstermesi lazım ki insanlar gülmesin. Toplama çıkarma yapıp iktidar olacağız demekle, herkes 5 arkadşını kafalasa 70% oy alırız demekle, kısacası insanları aptal yerine koymakla siyaset hiç yapılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bahçeli'nin sayılara çok merakı vardır arkadaşlar , kitaplarında da sıksık bahseder bunlardan.. Özellikle 1 ve 0 ile yaptığı muhabbet ile bunu göstermiştir... Evet saçma olabilir , gereksiz olabilirde sizcede bu olayların bu kadar abartılması ve sanki inanılmaz büyük hatalarmış gibi malzeme yapılması belli şeylerden dolayı değil mi? yani bulabilirler mi bu tarz şeylerden başka Bahçeli'nin konuşmalarında yanlışlık? veya RTE gibi sayın öcalanlar, kelleler.. kılıçtaroğlu gibi küfürü anımsatan kısaltmalar filan?
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam geyik olarak gideri var.

ya destekliyorsanız adama bi şekilde ulaşıp "hacım bu şekilde geyik olarak gideri olan şeyler söylüyorsunuz" diye ikaz edeceksiniz

ya da boş ver deyip geçiceksiniz.

van münüt ile de geyik olarak az gitmedi. keza geyik olarak sağlam potansiyeli vardı.

kılıçdaroğlu daha yeni, ama o da "neden bizim hakkımızda geyik çıkmıyor! bizde niye yok!" diyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi adam geyik olarak gideri var.

ya destekliyorsanız adama bi şekilde ulaşıp "hacım bu şekilde geyik olarak gideri olan şeyler söylüyorsunuz" diye ikaz edeceksiniz

bunu yaptık zaten yakın zamanda ama kendisinin güzel bir açıklaması oldu bize (babama).. tam olarak detaylarını öğrenip yazarım açıklamasını merak ediyorsanız şimdi yalan yanlış bişi yazmıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

herhavzindibayni said:

bunun diksiyonla da alakası yok ki ?
diksiyon dediğin sesin kullanılışı, kelimeler arası/ kelime içi vurgularla düzgün hitap edip karşındakine dinletebilme falan ile ilgilenir.
bu adam direkt olarak kelimenin aslını (aynı cümlede 2 kere kullanarak) püskevit olarak biliyor(fonetik). ki ben şahsen ilk izleyişimde püskevit'e dikkat etmemiş
"ÇOCUKLARINI PÜSKÜÜT YİYİP ŞAKALAŞAN ÇOCUKLARI GÖRÜYO TV DE BENİM NEDEN PÜSKÜÜTÜM YOK DİYOR" -bkz:yukardaki ibrahim tatlıses- gibi ucuz siyaset nasıl yapabiliyor bi insan 2011 de demiştim, üstüne de püskevit'e ekle işte sonuca var.

Bir dil mensubu olarak şu topicdeki en düzgün analiz şudur diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...