Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mp3 indirmek için en yüksek performanslı program hangisi?

ermynorac

Öne çıkan mesajlar

Büyük dosyaları indirmek için emule kullanıyorum.Yavaş çeksede işimi baya görüyor ama müzik çekmek için kullandığım diet kazaa pek işe yaramıyor istediğim şeyi genelde bulamıyorum.20 tane program indirip denemektense paticik ahalisine sormaya karar verdim.
sizin öneriniz hangisi(çok sayıda şarkı bulabilip.yüksek hızla indirebileceğim)?
Sosyal ağlarda paylaş

bütün p2p programlarını denedim en yüksek hız kazaa.aratırken auto search for 4-5 minutes e ayarlarsan bulabilirsin sanırım istediğin şarkıyı. ama yine bulamıyorsa dc++ deniyorum ben[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

korsana hayırda aradığın parçayı bulamıyorsunki mesela ben gorillaz ın starshine sini severim ama diğer parçalarını sevmem
şimdi 1 parçayı tektek arıcam
bide hepsini alacam diğerlerini dinlemicem ve 7 8 milyon vericem
saçmalık
adamlar zaten albümü almak istiyenlere cd ile sunup allahın parasını kazanıyor star adam zaten altına çekmiş limuzin sırf 1 şarkı için adama paramı vericez
hem şarkısını çalmak istersen bi şekilde çekeriz genede televizyondan falan:)
bırakın mp3leri
iyiyiz biz böyle
ha şöyle bişi olabilir güvenli bi sistem olur mp3 ü çok hızlı indirmeni sağlıyan mp3 başına ucuz bişi verirsin 500binlira falan:)[signature][hline]+i don't see dead people...*creepy*
-aaand?
+screw you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...