Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BLaDe:Trinity

Quatzal

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ortamların en iyi vampir avcısı blade abimiz geri dönüyor.Yanında blade'in üvey babasının taş gibi olan kızı ve birde harbici bir delikanlı vampir.. blade abimize biri demişki:'I see you alone surrounded by a sea of enemies...'

[Bu mesaj Quatzal tarafından 11 Eylül 2004 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Piyasada doğru düzgün aksiyon filmi yok gelsinde izleyek...
Ulan bir sürü korku,komedi,romantik film falan yapılıyor ama aksiyon filmi yapılmıyor bu aralar.
Benim gibi aksiyon severlerde aç kalıyor.Hellboy vardı yanılmıyorsam en son.Onada ne kadar aksiyon denilebilirse[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

ryan reynolds oynuyor :) trailerı izlerken elemanın tip falan çok garip geldi two guys a girl and pizza place den sonra

en son foolproofta izlemiştim orda da şaşkın, ibiş ve komik tipi devam ediyordu bakalım burda nasıl olacak (hannibal king heh)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quatzal, 11 Eylül 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
birde harbici bir delikanlı vampir..
hehehe harbici delikanlı vampir ne abi koptum.harbiden nası oluo o kime göre delikanlı ? insanlara mı vampir caimasına mı yoksa delikanlının el kitabına göre mi, öyle türk usulü bi en delikanlı vampir koysalar blade gibi bi filmi bile kurtarabilir :D[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar size açıklıyım biraz Blade Trinity konuda bu kez dünya vampirler tarafından yönetilmesi Dracula canlandırılıyor ve dünya vampirler tarafından yönetilmesi amaç. Nightstalkers grubu ise vampir avcıları, virüs geliştiryorlar bütün vampirleri yok etmek için eh herkesin ihtiyacı olanda Day walker :D[signature][hline]

Abe Script nedir ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...