Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade: With Fire & Sword singleplayer

boone

Öne çıkan mesajlar

Oyunun basnda 3 gorevi yapip asker abanmak lazim direk cunku banditler basta gercekten can skyor. ulkelerle iliskileriniz de bozulmadan tavsiyem ticaret skill i ile baslayarak sehirlet arasinda kervan goturmek, iyi bir kervan 50 - 70 k arasinda para getiriyor ( 10-15k maliyetli) zaten bi kac kervan tasidiktan sora paraya para demiyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

ben türkçe oynadığımdan ingilizce'sini tam bilmiyorum.

Valiye kervanlar hakkında konuşmak istiyorum - bir kervan göndermek istiyorum - ( gideceği yer) - (gidecek mal) - (kervan büyüklüğü)

seçtikten sonra yollanıyor. Yollamak derken tek başına gitmiyor kervan şehirden çıkıyor peşinde dolaşmaya başlıyor, zaten quest bölümüne de götüreceğin yerle ilgili quest ekleniyor

Nereden ne kadar kar edeceğimizde ticaret skill'imizle, ticari mallara değer biç diyerek görebiliyoruz.

Forumlarda bahcesaray yada kievden kadife alıp, narva yada vyborg'a satın diye tavsiye ediyorlar. Bugun bahcesaray'dan büyük kervan ile 90k kar ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi ya ben malım ya da oyun buglı bilemedim. ya da merc olunca asker alamıyosun ille vassal olcan.

şimdi şehir dedik yani towna gidicez doğru anladıysam. kale male köy değil. check

2 tane seçenek var birinde kalede tur atıyosun öbürüne tıklayınca yazılı seçenekler geliyor işte akademiye git, tüccar loncasına git, silah ustasına git vesaire. yani şehir meydanı. ona tıkladım hatta kaleyi de gezdim yanlış anlamışımdır diye. check

dediğim listede komutan falan çıkmıyor.

NASI DÜZ ÜNİTE RECRUITLIYCAM HEEEEEEEEEEELP
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bu kervan olayını anlatmışlar ballandıra ballandıra yok 90k yok 100k çıkarıyorum bi seferde diye. bakıyorum o söyledikleri kervan noktalarına ben kervan çıkaramıyorum :S bir diğer şey de adamların stokları devamlı boş. bal falan alabiliyorum böle saçma sapan şeyler. henüz linien falan kervan vereyim götür diye şehir valisi görmedim :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...