Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Michael Schumacher F1 2004 Şampiyonu!..

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Federasyon TV yayınlarında da değişikliğe gidecekmiş, sanırım daha önceki yıllarda çekilen Schumacher'in görüntülerini alıp yarışın gidişatına göre onu koyacakmış. Yani adamı 2.'ye tur bindirirken gördüğümüzden 10 sn'ye sonra 5. olarak görebileceğiz. İlginç olacak.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 01 Eylül 2004 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle gelecek sene de ferrari ve shumi şampiyon olacak
1. adamlarda inanılmaz para var şampiyon olduklarındann ve diğer sponsorlardan dolayı o yüzden 2005te bu seneki arabadan bile daha iyisini yaparlar diye tahmin ediyorum
2. shumi ve her ne kadar fazla göz ardı edilse de barichello değişmeden kalacaklar
ferrariyi bi 3-4yıl daha hiçbir değişiklik yada kimse tutatmaz...

said:
BlackRose, 01 Eylül 2004 17:22 tarihinde demiş ki:
hangisiydi tam hatırlamıyorum ama bir yarışın sonunda (sezonun değil) F1 direksiyonu veriyolardı, çok güzel dizayn edilmiş bi kupaydı o ^_-

belçika grand prix i sonunda veriliyor o kupa...[signature][hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 01 Eylül 2004 18:32 tarihinde demiş ki:
Adamın aşmış olduğunu kabul etsinler desinler baba biz seni bir ömür geçemeyiz al sana 100 milyon dolar bir daha f1 arabası kullanma

yalnız şöyle bişe var
adam o 100 milyon doları zaten rahat rahat kazanıyo ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bir döngü şeklinde ilerliyor zaten dae'nin de belirttiği üzere
ferrari o üstüste şampiyonluklarla köşe olma terimini abarttı
öyle olunca da o parayı daha iyi bir araba üretmek için harcadılar ve başarılı da oldular
schumacher in muhteşem bir pilot olduğuna inanıyorum ama onu da şimdiki haline getiren ferraridir bence
üstüste şampiyonluklarla barrichello nun yükselişini düşünün mesela
adam 93 ten bari f1 de(galiba emin değilim)
seri şampiyonluklardan önce 8. 9. oluyorken artık podyuma çıkmayı gelenek haline getirdi
ferrainin bu sene yaptığı double ları da düşnürüsek gayet kolayca anlayabiliriz zaten schumi de ve rubens teki etkilerini

o açıdan schumacher bu sene bıraksa bile yerine geçecek pilot(onun kıvamında olmayacak belki ama ralf gibi bir pilot düşünelim)onun bıraktığı yerden ferrariyi zirveye taşımaya devam eder bence...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene bırakmasa bari Şumi'de seneye İstanbul gp'sinde görsek bir arkadaşı. Biletler kaça olursa olsun ben oradayım, beklerim efendim.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lol olmadı rakı beyaz peynir de götürelim anasını satim
tam Türk olalım böle bi de dünya tvlerine sümerbank pijama ile rakı kadehi elde schumi'ye el sallarken çıktık mı mis! :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

valla süpürme işi çıksa da çıkmasa da o yarışı bi şekilde izleyecez, bunun başka yolu yok :)
seneye schumi yarıştı yarıştı, ondan sonraki seneye kim öle kim kala[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu adamı bildim bileli $ampiyon oluyor :)
farklı bi$ey değilki :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...