Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çanakkale Anma Törenleri Türklere Kapalı

cetintas

Öne çıkan mesajlar

@sipeyskeyk

sistemin sucu degil onu kullananlarin sucu derdim de ayni masanin diger tarafinda oturup musluman/hristiyan vs kim varsa sucladigim icin iki yuzlu bir davranis olurdu; haklisin, bu ogretileri anlayan, benimseyen kisilerin atasina ve biraktigi degerlere daha iyi sahip cikmasi gerekirdi.

Kral saksakciligiyla heryere bust dikip, 2 saat ne kadar mukemmel bir insan oldugunu her resmi torende zir zir soyleyen biri ciktiginda sinmeyip wtf? cekmeliydi. Gorsele degil fikirlere sahip cikilsaydi zaten cok farkli bir yerde olurduk.

Benden once yasamis, anlamamis adamlar yozlastirmis diye ben begendigim, benimsedigim fikirlerden vazgececek degilim. Mantikli bir sekilde eksik oldugu yerler soylenir o zaman dusunurum. Yoksa yok evrensel degil, yok adam olmus vs komik saldiri bir fikri dusunceyi yoketmede.

Hayir en basitine indiginde hakkaten 6 tane ana madde var; hangisi problem?
Sosyal ağlarda paylaş

"anzak hatun kaldırıcam" diye her sene adana antalyadan (ki buralarlada sınırlı değil) kalkıp gelen tipler biliyorum açıkçası.

hani anzakların o kutlama akşamlarında gidip o bölgeye alınmadan önce kimlik kontrolü falanda yapıyorlar hanide çokta haklılar. leş bir milletiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahah helal çetintaş. Süpersin cidden. Her seferinde bir şey atıyorsun ortaya, çekilip kenara okuyup eğleniyorsun kendince... Ne diyeyim sana. 6 sayfa olmuş, o kadar başarısız bir argümanı bile 6 sayfa tartışmış pati ahalisi ama tenezzül edip sorulara cevap bile vermemişsin ya, iyi eğleniyorsun cidden.

Troll olduğuna emindim de, hala karar veremedim başarılı mı, değil mi... :D Bu son konu success +1 yaptı ama gözümde :D
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Ahahahah helal çetintaş. Süpersin cidden. Her seferinde bir şey atıyorsun ortaya, çekilip kenara okuyup eğleniyorsun kendince... Ne diyeyim sana. 6 sayfa olmuş, o kadar başarısız bir argümanı bile 6 sayfa tartışmış pati ahalisi ama tenezzül edip sorulara cevap bile vermemişsin ya, iyi eğleniyorsun cidden.

Troll olduğuna emindim de, hala karar veremedim başarılı mı, değil mi... :D Bu son konu success +1 yaptı ama gözümde :D

catintası "napolyon with more and bigger balls" diye tanımlayabilriiz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...