Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Paintball Buluşması Sonuçları Bol Resimli

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

phobeus la volfied ilk oyunda tek sipere sigmaya calisti
phoebusu vurdum aninda olmuyor yani.
ramses atraksiyon var ama snein istedigin gibi degil.
bu oyunu cs nin tek mermine oleni olarak gor.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

hö?

aa hakkaten[signature][hline]Absolut, 10 Eylül 2004 23:56 tarihinde o kadar güzel demiş ki:
Keşke sigarayı her yaşa yasaklasalarda zoraki bıraksak. Çünkü gerçekten başa bela birşey sigara. İçen herkesin bırakmak istediği birşey. Burda çıkar birileri ben seviyorum vs vs vs der birazdan ama emin olunki o da hiç başlamamış olmayı ister. Bilerek hergün biraz zehir almaktan hiçbir farkı yok ve bu yasal.
Sosyal ağlarda paylaş

bidahaki buluşmada vurulan ölüsün gibi bi olay koysanız eylenceli olur
esası bütün oyuncular böyle vuruldumu devam etmese yani dürüst olsa çok çook zevkli olur
düşünsene adama sıkıyon çatçat laap diye yere düşüyor:) birde vurulan bağırsın şeklinde biişi olur sorunda olmaz çok zevkli lan eheheh

bidahakine öyle bişi düşünmek lazı[signature][hline]+i don't see dead people...*creepy*
-aaand?
+screw you
Sosyal ağlarda paylaş

9 kişi vurdum 3 defa vuruldum. 5 kişiyide silahıdan vurdum ki silahtan vurmak sayılmıyor! Oyunun babası Tharkas oldu helal olsun. Bay zevkliydi fakat çok uzak! Thakras ğlum bir daha gidersek göstercem ben sana kamuflaj yapmayı! Volfi olum eğlenmeye geldik salla stratejiyi dionda kazanınca egleniyorsun kazanmak için karşı takımın bayrağaını alman lazım alamn için strateji lazım yanlış mıyım?[signature][hline]Canbaz
Sosyal ağlarda paylaş

yannissin
eglenmek icin kazanmak lazim degil
ben 3 oyunda da kaybeden takimdaydim
gayet eglendim ama hehe

ramses o gazi hic paintball oynamamislarda goruruz genelde hmm? :)

voic3 sen varmiydin da resimde ben yokum diyosun?

tharkas bi daa senle farkli takimda olan O dur :P (o degil, top)

iki karpuz bi koltuga, iki bodoz bi sipere sigmiyormus bunu ogrendik

siperden iki farkli yone dogru kosmaya baslarsaniz bekleyen biri sizi indirir asagi, paint it green (orange, black, red, white, zibidi...)

niye boole madde madde yaziyom, buuk ihtimal usudugumden ve yazarken dusundugumden...

tharkas son oyunda gaza gleip bir metreden ates ettigim icn tekrar ozur dilerim istemeden oldu :)

estel senin bakmadan vurulman bizim balimiz degil, senin cenabetligin

hah, bitti[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Phoebus_, 12 Eylül 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
said:
Estel_Anorien, 11 Eylül 2004 23:59 tarihinde demiş ki:
ben 50 mermiyle oyunu bitirdim. kimisi 100 mermi daha aldı...

ben acemi olarak ilk elde bitirdim 50 mermiyi:) ama çok komikti
ersin ya da elesso
hangisi o sırada göremedim maskeden
yanıma koştular rehin yapmak için
ikimizde de mermi yok diye yeniden pozisyonlara döndürüldük

büyük hayal kırıklığı yaşadım orda. rehiin rehiin diye bağardım.adam benim mermim yok diyo. eee bendede yok. ha ozaman sayılmaz geri dönün.

bu arada silahtan 3 kez vuruldum çok ballıyım
Sosyal ağlarda paylaş

sunu anlamak lazimmis yutmuyorlar cunku.
silahinda mermi yokken rehin almaya calismayacan kalenin icine gidip vurulmamaya calisacan.
adamin dibinde sin diyelim adam seni gormedi o zaman hakemin duduk calmasini bekleyeceksin ama admain seni gorme ihtimali varsa sirtina bir tane sikacaksinki fazla cani yanmasin.

ben baya bir vurmadim oyle hep bosa gitti cirkeflige yatanlar oldu vurmadin sayilmaz falan diye.

Bone oyun az kisis daha teknik oynaniyor 11 e 11 yapmis biri olarak soyluyorum.Kalabalikta kaza kursununa gitme ihtimalin cok yuksek bunun disinda kalabalikta herkesin yerini belirleyemediginden durup dururken vuruldugun oluyor.

az kiside ise ilk amacim rakip 5 linin yerlerini belirlemek takimca ona ugrasip birbirimize soyluyoruz su surda su surda diye ve az kisi oldugumuzdan taktik cok daha kolay uygulaniyor.

Bir dahaki organizasyona gelince bizim tarafimizdan yapilacak olan en erken 2 hafta sonra olur siksik yapmak istemiyorum ben isin zevki kacmasin diye.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 12 Eylül 2004 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 12 Eylül 2004 10:41 tarihinde demiş ki:
ne olcaktı bone? 50v50 meydan muharebesi mi?

abicim, ankara'da bile 20-25 kişi gelmişti 2 maça da..
ne biliyim istanbulda insan biraz daha fazla kişi katılsın istiyor.

ama iyi eğlenmişsinizdir tabii ;)
tanıdıklarla paintball çok zevkli oluyor.
keşke alan hakkında biraz daha resim çekseydiniz, paintball alanını çok merak ettim şimdi..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...