Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Tranquillity Konseri İptal Oldu :((

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Ben Erdem Genç e güvenmiodum S-Max yamuk yapmış vay anasını[signature][hline].....
Günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı,herşeyin aynı olmasından.Kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır.
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.

..Charles Bukowski..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ne başın saolsunu adamlar ölmediki :) sadece konser iptal oldu :)[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cthulhu_, 29 Ağustos 2004 15:19 tarihinde demiş ki:
nightwish..

12 Şubat 2005'te İstanbulda,
13 Şubat 2005'te Ankarada

[Hatirlatirim - Official aciklama yok ortada... Simdilik burda bekletiorum bu tarihleri /hellhound]

[Bu mesaj HellHound tarafından 01 Eylül 2004 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
I'm not fat;I'm big boned(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

www.heavymetaltr.com/forum

En uzağa ben işeyecem!
Sosyal ağlarda paylaş

Geliceklerini bilmiordum bilseydim ben de aynı sekilde tepki verirdim...[signature][hline]Saeros&Elros Luinwé
Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

yani yüzünü bile görmedikleri, kendilerinden km lerce uzakta eskişehirde oturan adama görew weriyolar kendileri yapcaklarına. ulan madem olay sadece telefonla irtibata geçmekti kendileri nie yapmıyolar? yani telefonla ayarlamak için bi de aracı insan mı lazım? hadi adamların ayağına kadar gidip konuşma olsa onu aracı birine yaptırsınlar hay hay ama burda sdc telefon açtırtmak için neden tanımadıkları bi adamı aracı almışlar ki?
ha bence ztn telefon açma olayı salakça, madem kendine "prodüksüyon şirketi" ünwanını koymuşsun, e bi zahmet et de bi uçakla git grubun ayağına kadar sözleşme imzalattır şu tarihlerde istanbulda olucaz die

hey yarabbim...[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

eh olay o zaten, adamın şirketi falan yokmuş, bunları benim şirketim var size grup ayarlayayım hede hödö diye keklemiş bunlar hemen atlamış dt olurmu? impaled olurmu? demiş adamda olur olur hee tabi tabi demiş sonra kayıplara karışmış[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

saçma örnek dedıgın turk dıl kurumu tarafından compact dıscın turkce karsılıgı

Resmi sana guzel gozukuyo dıye onu kullanmıcaksın dıye sacma bısey olabılırmı?

madem bukadar turkcecısın yok ole ıngılızce anlamlarını kullanmak.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

ya işte orda adam genellemiş heavy metal sevenler derken herhalde ağır metal extreme metal falan demek istemiştir :)

dt melodic death yani :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

döner teker-compact disc diycek kadarda abartmadı tdk kolpa onlar millet gülsün diye. neyse konuyu hiç şey yapmıyalım.

nightwish böhüü Ankaraya otobüs bileti param bile hazırdı of of Anathem geliyor Eskişehire ondada yaş sınırı var bileti alıp kapıda kalmak var. ulen ne şanssız adamım ya :([signature][hline]Birisi bilmem kaç tarihinde demiş ki :
Paticik bana karı bul lan Allahsız !!!
Sosyal ağlarda paylaş

aahjaahhahaha Xechelon ulan hayatında bi Dark Tranquillity şarkısı dinledin mi AHAHA

bi şarkının ismini söle bari ! , bi şarkısını ismini söle hadi :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

cathode ray sunshine (en sevdigim)
final resistance
the dividing line
dahada var ayrica[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

[Bu mesaj Xechelon tarafından 10 Eylül 2004 02:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

damage drone ahaha
nasıl star wars cı adam ya
yazdı iki saniyede drone die :)

olm gittin buldun bi yerlerden son albümün şarkılarını saydın ya
allam eheuhe :)

git malicim sen git , Summer JAm falna dinle sen hadi :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...