Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sİzce çok mu saçmalıyorum??:(

Echoes_From_Hell

Öne çıkan mesajlar

hayır bence raistlin salak :) bilinçli bir insanın hayalleri kendine amaçlar hedefler koymaktır, umut etmekse sana güç vereceğini bazı şeylere karşı koymana yardımcı olacağını bildiğin zaman çok değerli bir müttefiktir ama gene bilinçli bir insanda.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

umut gerçeği reddetmektir-raistlin majere

bence doğru bir laf.sonuçta sadece kendimizi kandırıyoruz ve hamlemiz olumsuz sonuçlandığında daha da depresif bir yapıya bürünüyoruz.bence en iyisi hayatta aslında düşündüğümüz kadar sıradışı olmadığımızın farkına vararak toplumda dikkat çekmeyeceğimizi anlamak ve rahat olmak.bu arada böyle şeyler hissediyorsan ve kafna karışıksa şarkı sözü yazmayı deneyebilirsin.ancak mümkünse breaking the habit e benzemesin kusarım o zaman...[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle 3. sayfayı tamamen okumadım.Bence fantezi dünyasıyla,normal dünya arasındaki tek fark zaman ve mekan.Eğer yaşasaydı gandalf iyibir siyasetçi ya da direniş lideri olabilir.Amaç hep aynı iyi niyetle bir şeyleri başarabilmek,cesur olabilmek .Duyguları uçlarda yaşayabilmektir.Özgür düşünmek,özgür yaşamaktır.Zaten o yüzden insanlar fantezi dünyalarını severler.Gerçek hayatta yapamadıklarını yaşayamadıkları duyguları orda bulurlar.Gerçekten olmak istedikleri beni orda bulurlar.Biraz zor olsada sen bunu kendi dünyanda yapabilirsen zaten fantezi dünyalarına ihtiyacın olmaz.[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

ama fantezi karakterleri kendine güvenle bu zorlukları aşmışlardı.Onlarada zamanlarının araçları ve insanları cansıkıcı geliyordu?!?!Yani olay senin kendini hangi yöne şartlandırdığında emek harcamadan iyi bir savaşçı olamazsın eğer istediğin buysa.Yani hiç kimse sana gel seni alıyoz krynne savaşçı olarak koyuyoruz demiyecek bunu burda sen kendinbaşarmalısın[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle herkese teşekkür ediyorum. bana yardımcı olabilmek için buraya fikirlerini yazdınız, benimle paylaştınız. ve gerçekten şu son günlerdeki aşırı melankolik halimden yardımlarınızla ve fikirlerimi paylaşmış olmanın verdiği rahatlamayla kurtuldum:). son olarak da şunu belirtmek istiyorum. kyrnne gitme şansımın olmadığını, elflerin, orcların, kenderlerin olmadığını, bunların imkansız olduğunu biliyorum. zaten beni de üzen bu. mesele zaten ırklar değil. amaçlar, hedefler. oradaki hedefler güzel. hem sturm bizim dünyamızda, zamanımızda şövalyeler böyle dememiş ve savaşmış. onurundan vazgeçmemiş, yaşamından(Est Sularus oth Mithas)
ama biz doğru bulduklarımızı bile savunamıyoruz. bu dünyanın araçlarını, hedeflerini kabul etsek bile:(?[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

raistlin doğru söylememiş raistlin bir kaç karizma laf etmiş karizmasıda eksik değil diye herkes önüne seriliyor, bir çok zaman hiç biryerde bulamadığınız gücü umut etmekte bulursunuz, ayrıca bilinçli bir insanın ürettiği hayaller kendine gerçekçi ve güç verici hedefler koymasına yardımcı olur[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lykastos, 24 Ağustos 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
Öncelikle 3. sayfayı tamamen okumadım.Bence fantezi dünyasıyla,normal dünya arasındaki tek fark zaman ve mekan.Eğer yaşasaydı gandalf iyibir siyasetçi ya da direniş lideri olabilir.Amaç hep aynı iyi niyetle bir şeyleri başarabilmek,cesur olabilmek .Duyguları uçlarda yaşayabilmektir.Özgür düşünmek,özgür yaşamaktır.Zaten o yüzden insanlar fantezi dünyalarını severler.Gerçek hayatta yapamadıklarını yaşayamadıkları duyguları orda bulurlar.Gerçekten olmak istedikleri beni orda bulurlar.Biraz zor olsada sen bunu kendi dünyanda yapabilirsen zaten fantezi dünyalarına ihtiyacın olmaz.

Peki Lykastos;
Sence bunu gerçekten başarabilmiş biri varmı tarihte tabiki olabilir ama artık günümüzde çok zor kendi kurallarına göre yaşamak yada varolan düzeni değiştirebilmek bunlar çabadan öte bence daha çok sevdiğin çoğu şeyi feda etmektir ki bu zor bi iş olduğu için becereni azdır ama bence şu an günümüzde ise imkansız. Kendi kafanı özgür kılabilirsin, tamamen sana ait olan tekyer şu anda bizim hayatımızda beynimiz ve düşüncelerimiz, ama ben bu davranışın ileride geçmişe baktığımızda hayatımızı gerçekten boşluktan kurtarmış olduğunu göstereceğini sanmıyorum bu bence sadece anlık bi kaçış...[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Echoes_From_Hell, 22 Ağustos 2004 23:12 tarihinde demiş ki:
herkesin belki binlerce hayali vardır. benim de var tabii. ama her zaman bitanesi ağır basıyor. herzaman bu dünyadan başka bir dünyada olmak istedim. doğru dürüst bi amacım olsun istedim. uğurunda savacağım gerçekler istedim. bunları bulacağım en yakın yerde fantastik dünya gibi geliyor. her gece yattığımda sabah tavernadaki ucuz odamda uyanmak için yalvarıyorum birilerine. kime olduğunu da tam bilmiyorum ya. zırhımı giymek. yastığımın altnda sakladığım hançeri belime takmak. paladine dua etmek istiyorum. kyrnn de uyanmak. dizime kadar battığım çamurlu patikada solaceye ilerlemek. tikanın patates kızartmalarını düşlemek. ordaki yağmurla ıslanmak istiyorum. ya çok kafam karışık. kendimi bu dünyaya ait görmüyorum. bu dünyanın gerçeklerine. hedeflerine. başkalarının koyduğu hedeflere koşmaktan bıktım diyebiliriz. bazen bu dünyada mutlu olma şansımın öldükten sonra oraya gitmekten daha az olduğunu bile düşünüyorum. ve bir ipucu, küçücük bir ipucu olsa...

sen uçmusun guzelim...bu ne ya??!!
Sosyal ağlarda paylaş

ne olursa olsun "farkında olmak"tır bizi ayakta tutan(mutlu olmak değildir yaşamanın amacı, zaten kazananı da yoktur).

dünya bahsettiklerinden ibaret değil (sınavlar, işler, evlilik). onlar sadece dayatılan zorunluluklar. asıl cesaret krynn'da bir ejderha ile dövüşmek değil, dünyamızda o zorunlulukların dışına çıkabilmektir, zincirleri kırabilmektir. hiç denedin mi?

hayallerinde bahsettiklerinle sınırlı kalmamalı. krynn sana dayatılan bir düş. kendi düşlerine kurmaya başladığında (umarım başlarsın) daha güzel gelir herşey.

çevrene iyi bakmıyorsun bence, farkında değilsin ;)[signature][hline]bu bilgisayarda runuo var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

echo sana tavsiyem git birinden temiz bi dayak ye sonra bi kaç kişiyle kavga falan et inan ne bunalım kalacak ne depresyon şu hayatta insanı en çok rahatlatan şey kavga etmektir...

ve inan bu dünya aslında o kadar büyük ki doğru adımları atıp doğru şeyleri yaparsan ölümsüzde olabilirsin bir wizard kadar güçlüde olabilirsin...
Sosyal ağlarda paylaş

ya komiksin keşke bizde böyle basit düşünebilsek değil mi arkadaşlar mış! sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama ben 19 yaşındayım ve haytta mutluluğu nasıl bulacağımı biliyorum bende dragonlance okudum 14 15 kitabını okudum hemde bende o dönem orda olmak istedim bende o otramda bulunmak istedim ama sonra bunun ne kadar gereksiz olduğunu farkettim sonra hayatı fazla ciddiye almamak gerektiğini öğrendim ve mutlu olmaya başladım bişey yaparken bunu illa da mantıksal olarak temellendirmene gerek yok bazen içgüdülerle yaşamak insana mutluluğu getirir bazen bişeyi sırf yapmak için yapmak güzeldir ama siz özenti gibi raistlin triplerinde yaşarsanız yada ben mantıklı olgun insanım kafesine sokarsanız kendinizi bir ömür loser olmaya mahküm olursunuz arada kavga etmekte lazımdır aikido falan öneririm ben size güzel bişey
Sosyal ağlarda paylaş

Burda sorun dragonlance fln diil o sadece konuda bir bölüm, ayrıca ben sana kavga etme demedim zaten hayatın kendisi bir kavga, savaşmak zorundasın yoksa tabiki loser olursun benim sorunum kavgayı neden ettiğinle alakalı. hayatı ciddiye almamaya gelince; bunu çok düşündüm her seferindede aynı sonuca vardım; Peki hayatım boyunca olmuş olaylara mümkün olduğunca takmadım dielim ve belkide gerçekten güzel eğlenceli bir hayat yaşadım peki ya yaşlandığımda yatağımda ölüm için beklerken eski günleri hatırladığımda neyle gurur duyacam neden yaşadım ben sorusunun cevabı ne olucak? beni rahatsız eden bu...[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

oh yeah!!!
keep on filan bana tam özenti ama bi bktan anlamayan limp bizkitçileri fln hatırlattı nese boşver.
Benimde bir son sözüm var o zaman: "everyone will fall down one day, but some of them will lost like the many other meaningless falls in the dust of worthy fallen lives..."[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

ractamainus iyi açıklamış

said:
dünya bahsettiklerinden ibaret değil (sınavlar, işler, evlilik). onlar sadece dayatılan zorunluluklar. asıl cesaret krynn'da bir ejderha ile dövüşmek değil, dünyamızda o zorunlulukların dışına çıkabilmektir, zincirleri kırabilmektir. hiç denedin mi?
[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle herkesin fikirlerine saygı duyarım. ve bir şekilde bana yardım etmeye çalışmanız çok güzel. herkese çok teşekkür ederim. ama olmuyor. vazgeçemiyorum. aşkı, gücü, sevgiyi, değer görmeyi sadece orda buldum. ve kabul edersinizki vazgeçmek hiç kolay değil. çığlıklarım orda duyuldu. oysa burda sadece ben duyuyordum. tekrar tekar yankılanıyordu. ama yalnızca ben duyuyordum. taki hepsini soğurup pes edene kadar. gözyaşlarımda hiç değer görmedi. sadece içinde boğuldum. ayrı ayrı her bir damlanın içinde. beni burda tutan bağlar git gide azalıyor.[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu saçmalama değil..biz insanların çok bişey istedğini düşünmüyorum.nasıl olsa genlede hiç bii yolunda gitmez..ne istesen sadece istersin..!
çoğu kez sorguladım? neden bu dünyanın bir parçası olmak zorundayım?cevap:her zaman zorundasındır!bundan nefret ediyorum ama mecbursun bunu sadece kendi kafanda şekillendirerek yaşarsın...ben enazında denedim işe yarıyan tarflarıda oluyor tabiki.bildiğim tek şey var oda ''ölüm''
o yüzden yapmadım dememek için elinden geleni yap.!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...