Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi oyun vardı !

Roqq

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

Ey pati halkı ! size olan inancım sarsılıyor :)

oynadığım tüm cartoon grafikli adventure oyunlarını sıralayım, sen aralarından birini seç.

Jolly Rover, Kaptain Brawe, Machinarium, Time Gentlemen Please, Ben There Dan That, Jack Keane, Puzzle Agent, Aftershocked, Ozzie And The Quantum Playwright, Out Of Order, Full Pipe, Monkey Island 1-2 Special Editionları, Monkey Island 3, Broken Sword 1-2, Larry 7, Jack Orlando, Dedektif Fırtına, Full Throttle, Sam&Max Hit The Road, Day Of The Tentacle, Ace Ventura Pet Detective, Toonstruck, Hopkins FBI, Simon The Sorcerer 1-2, Discworld 1-2, Beneath A Steel Sky, Indiana Jones And The Fate Of Atlantis, Litil Divil, Inspector Gadget Global Terror, Gobliiins, Gobliins 2, Goblins 3, Dragon's Lair

kaede bilememiş, dasaaa da bilemezse bu forumdan bilen çıkmaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben viktor'dan umutluyum, o oynamış :)

Abi aslında bilememeniz normal. Çünkü oyun -büyük ihtimalle- dandik bi firmanın ezik büzük bi oyunuydu. Sadece demosunu oynayıp sevmiştim.

Abi demosunu anlatıyorum,
Oyuna ana karakterin, ailesinin evinde yatak odasında başlıyoduk. Eleman üniversiteye gideceğini ve arkadaşıyla olan üniversite muhabbetini anlatarak başlıyodu. Sonra yatağımızı toplama, malum cd ve dergileri yok etme filan klasik şeyler. Daha sonra babasının çalışma odasına gidip tavsiyeler alıyoduk. En sonunda evden ayrılırken anne salya sümük ağlıyodu filan. Demo bitiyodu burada. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...