Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizi ağlatan Film Sahneleri

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

said:
Zerokull, 09 Eylül 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
Armageddon Bruş Wilşin öldüğü sahne.
evet +1[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

Helal olsun Bıshop kardeşime...
Canım Kardeşim ağlatma konusunda 1 numaradır... Hüngür hüngür ağlamıştım küçükken şerrefsizim...

Devil's Own var ama bi de... en sonunda Frankie Maguire (Brad Pitt-IRA militanı) şöyle der: "It's not an american story, it's an irish one"...
ühüühüüü....[signature][hline]Hell on Wheels - Motorcyclemania
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 12 Eylül 2004 02:39 tarihinde demiş ki:
hmm hiç olmadı ama en yakını BraveHeart'dı sanırım boğazım düğümlenmişti son sahnede

ayy evet son sahne olan ölüm sahnesi insan çok kötü oluyor izlerken :([signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

evet şimdi hatırladımda o filimde boğazımı düğümleyen bir çok sahne vardı yani orda hissetiklerimi başka bir filimde hissetiğimi sanmıyorum bir tek o filimde yoğunlaşmıştı[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Titanic batarken keman çalan adamlara ağlamıstım (ne alakaysa )
Bide Hayat güzeldir çocuğun annesine sarıldığı bölüm :P[signature][hline]Eğer kişi, akıllı ve çalışkan ise takdir et
Akıllı değil ama çalışkan ise dikkat et
Akıllı olupta tembel ise ikaz et
Hem akılsız, hem de tembel ise imha et...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat Güzeldir (Türkçe'ye böyle çevirmişlerdi sanırım) filminde oğlu saklandığı yerden babasını gözlerken babanın ölümüne uygun adım ilerlemesi. Güçlü bir sahnedir.

Ağlamaya inanmıyorum, dolayısı ile ağlamadım ama duygusal açıdan güçlü bir sahne.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...