Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dawn expansions hakkında..

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

bu nasıl soru olm mob kesilebiliyomu demek ne demek:D sanki f2p oyun kesildi başımıza,olm oyun 10 numarada bu skill karmaşasını çözmeye uğraşıyom hala yani diyorlarki tamer olursan ne bilyim warrior olamıomusun öylemi değilmi oynadıkça çözüyoruz ama oyun harbiden 10 numara bide kalabalıklaştı mart ayına göre
Sosyal ağlarda paylaş

abi moblarda falan sorun yok hatta şöyle diyeyim server tam stabil ,önceden olan server resler falanda yok kopma v.s de yok,ayrıca expansion da bu hafta gelecek nisan sonu dediler araştırırsan bayağı bir yenilik getiriyorlar oyuna iyi olacak yani,nüfustan da belli zaten iyi kalabalık var
Sosyal ağlarda paylaş

dostum benden sana acizane tavsiye,kesinlikle sabır ve emek istiyor bu oyun,birde başlar başlamaz mortalwiki.org dan ve paticikteki kaynaklardan güzelce araştırmanı yap ve skill seçimlerine özellikle dikkat et yani ne seçeceğin önemli tamermi v.s mi ona göre oyun zevkini acayip etkiliyo yani,oyunun başında vereceğin statları bile etkiliyor şimdiden kolay gelsin sen nicki yaz da ben ulaşırım sana tamer ve okçuyu ayrı ayrı kasıyorumda
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle Darkfall bölümündeki gibi bir rehber olsaymış iyi olurmuş. İng. problemim olduğu için oyunu kavramam epey zor olacak zannımca.

UO altyapım falan olsa belki kolay olurdu da. Bakalım ...

smarthan said:

2 3 hafta sonra denesen daha iyi olurdu aslında. dawn falan da gelmiş olurdu

Sandbox türünün mekaniklerini sevebilecek miyim diye deneyeceğim ben ya, expansion olmuş, olmamış çok bir şey farkettireceğini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kitap ile belli bir seviyeye kadar artiyordu galiba.
Bu arada trial ilk ciktiginda-1ay once falan- oyuna girdim yarim saat sonra düştüm,3-4 saat sonra server geldi girdim bu sefer 15-20 dakka sonra yine gitti,boyle hafta sonumu heba ettim.

Şimdi server ın stabilite durumu nasil,zirt pirt göcüyor mu hala
Sosyal ağlarda paylaş

yok be 7*8 saat hiç çıkmadan durduğum oluyor,hiç dc falan olmuyor sadece günün belli bir saatinde 24 saat yada 48 saat de 1 kere servera reset atılıyor,2*3 dk sürmeden geri giriliyo,bide lag olayı önceden yaşadığım grafik problemleri 0 şu anda,bide güzel population var oyunda gelip görseniz inanırsınız valla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...