Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

INFINITUM CARTEL e artist diyen degerli arkadaslar

echkia

Öne çıkan mesajlar

baslikta goruldugu gibi bize bu yakistirmayi yapan arkadaslar dan lutfen rica ederim birakin bu tartismalari evet artist olabiliriz nedenine gelince en basiti orneginivereyim vereyim http://killboard.nullisecunda.com/?a=kill_related&kll_id=23144 bu rahatsizligimiz dan dolayi ozur diler megetem arkadasin falcon kullanmamizi onermesi fikrine tasekkur ederiz ayrica guneyde taninan bir corp olup icinde oldugumuiz aliances pvp agirlikli olup su anda test i geri puskurtup it topraklarini ele gecirmektedir.yani kisaca pet bir corp olmayip pet bir aliances ta degiliz kimseyade kira odemiyoruz ve guneydeki butun corplar ve korsanlar bizi turkish pirate diye taniyolar ve birazda cekiniyolar.turklerin sadece mining ci oldugu yargisi kirdigimiz icin bazi arkadaslar rahatsiz sa artistlik yapmaya devam edecegiz
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim hiç takma sen artiz vs diyenleri, devam edin, AAA TS de 81DIV kanalındayız bizde, birşeye ihtiyacınız olursa seslenin geliriz. Büyük ihtimal bu akşam AAA nın Süpercapital filosu Nulli Secunda'ya desteğe gelecek Delve için, CTA biraz geç bir saatte ama olursa CTA'da görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıklama bekledim akşama kadar ama gelmedi ben açıklyayım bari.Linkte de görüldüğü gibi kanalda terbiyesizlik ettiler ben de banladım.

Söylediğim şey cok acık ve netti ''Adminlerden rica edin kanalın üstüne link koysunlar,sürekli kanalı corp adam alıyor reklamı ile spamlamayın''

Kimseye artis demedimde yapmadımda yaptırmamda.Sadece teriyesizliğe tahammülüm yok o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

bizim kimseye karsi artniyet tasima gibi bir status icerisinde olmadigimizi belirteyim oncelikle.forumlari sedece aciklama icin kullandik.bizim bir hayalimiz var turkleri genelde mining ve ratci olarak taninmasindan cikarip pvp ci olduklarini kanitlamak .evet propoganda yapiyoruz nedenine gelince yeni arkadaslari genelde miningci olmaya yonlendiriliyorlar biz yanimiza cekerek onlarin iyibir pvp ci olmasini sagliyoruz bunu en iyi huseyin ark anlamasini dusunurdum.giderek buyuyoruz ve surekli yeni arkadaslar geliyor ve aninda 00 da pvp icine sokuyoruz zamanla alisiyolar. herkese selamler saygilar
Sosyal ağlarda paylaş

cnpp said:

PL gidince millete gün doğdu lol
bazilari durduk yere yumurtluyo once pl ile infinitum killboardlarina bak kim kimden ne kadar kill almis onu gor https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_corp.php?id=Infinitum%20Cartel birde pandemic ile bizi bir tutman garip o varkende biz burada vardik yokken de ayrica ayni kill aliyorduk bize laf vuracagina infinitum carteldeki ark sayesinde 1000 kill i niz var o olmazsa 393 kill iniz 1400 kusuratli loss unuz olucak
Sosyal ağlarda paylaş

echkia said:

bizim kimseye karsi artniyet tasima gibi bir status icerisinde olmadigimizi belirteyim oncelikle.forumlari sedece aciklama icin kullandik.bizim bir hayalimiz var turkleri genelde mining ve ratci olarak taninmasindan cikarip pvp ci olduklarini kanitlamak .evet propoganda yapiyoruz nedenine gelince yeni arkadaslari genelde miningci olmaya yonlendiriliyorlar biz yanimiza cekerek onlarin iyibir pvp ci olmasini sagliyoruz bunu en iyi huseyin ark anlamasini dusunurdum.giderek buyuyoruz ve surekli yeni arkadaslar geliyor ve aninda 00 da pvp icine sokuyoruz zamanla alisiyolar. herkese selamler saygilar

Zaten anladığım kadarıyla thebaltaci size niye propaganda yapıyorsunuz dememiş, ikide bir kanala link atacağınıza, kanal adminlerinden birine söyleyin de onu en üste yapıştırsın gibi bir şey demiş.

Bununla birlikte, kimse size niye pvp'ci yetiştiriyorsunuz falan da demiyor, demez yani. en azından bu oyuna epey zamanını harcamış kişiler demez. Hatta gördüğüm kadarıyla megetegem falan size önerilerde bulunmuş, siz de uygulayıp faydasını görmüşsünüz.

Şimdi sorunun ne olduğuna bakalım. Sanırım sorun, sizin bu oyunda yeni olmanız ve oyun oynama ateşiyle yanıp tutuşuyor olmanızdan kaynaklanıyor. Bu da çok normal, keza bu oyundaki eski Türklerin geneli bu yoldan geçti. Biz de tüm Türkleri birleştirelim, korsanlık yapalım, asalım keselim dedik zamanında. Corplar kurduk, corplar kapattık, alyanslar batırdık falan filan. Güzel günlerdi onlar. O yüzden ben şahsen sizin yaptığınız şeyi beğeniyorum. En azından insanları sömürmek adına şirketler kurup onları farmer haline getirmiyorsunuz.(yani umarım öyledir) Ve en azından pvp bayrağını devralmanız güzel.

Ama sorun şu ki, çok fevrisiniz. Buluttan nem kapıyorsunuz. Tüm Eve'nin size karşı olduğu gibi bir düşünceye kapılmışsınız. İnanın bana biraz daha sakin, kibar, hoşgörülü, saygılı olursanız çevrenizde daha çok adam toplanır. Pek çok kişiyi de kazanırsınız. Çünkü siz herşeye tepki gösterirseniz, bu tekpiye karşı mutlaka bir karşı tepki oluşacaktır. Doğaldır ki bu da çatışmaları beraberinde getirecektir. Ki diğer Türklerle çatışma halinde olmanız, sizin yapmanız gereken en son şeydir. Çünkü siz gerçekten de bir amaç etrafında birleşmişsiniz.

Neyse lafı uzatmayıyım daha fazla. Ve inanın bana, bu yaşadıklarınız en az 10 katını daha önce bu oyunda yaşamış biri olarak bunları yazıyorum. Keza thebaltaci, Lord Elminster gibi isimler de bu oyunun eskileridir. Ben sizin yerinizde olsam onların fikirlerinden yararlanmaya çalışırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

echkia said:

Zaten anladığım kadarıyla thebaltaci size niye propaganda yapıyorsunuz dememiş, ikide bir kanala link atacağınıza, kanal adminlerinden birine söyleyin de onu en üste yapıştırsın gibi bir şey demiş.

Bununla birlikte, kimse size niye pvp'ci yetiştiriyorsunuz falan da demiyor, demez yani. en azından bu oyuna epey zamanını harcamış kişiler demez. Hatta gördüğüm kadarıyla megetegem falan size önerilerde bulunmuş, siz de uygulayıp faydasını görmüşsünüz.

Şimdi sorunun ne olduğuna bakalım. Sanırım sorun, sizin bu oyunda yeni olmanız ve oyun oynama ateşiyle yanıp tutuşuyor olmanızdan kaynaklanıyor. Bu da çok normal, keza bu oyundaki eski Türklerin geneli bu yoldan geçti. Biz de tüm Türkleri birleştirelim, korsanlık yapalım, asalım keselim dedik zamanında. Corplar kurduk, corplar kapattık, alyanslar batırdık falan filan. Güzel günlerdi onlar. O yüzden ben şahsen sizin yaptığınız şeyi beğeniyorum. En azından insanları sömürmek adına şirketler kurup onları farmer haline getirmiyorsunuz.(yani umarım öyledir) Ve en azından pvp bayrağını devralmanız güzel.

Ama sorun şu ki, çok fevrisiniz. Buluttan nem kapıyorsunuz. Tüm Eve'nin size karşı olduğu gibi bir düşünceye kapılmışsınız. İnanın bana biraz daha sakin, kibar, hoşgörülü, saygılı olursanız çevrenizde daha çok adam toplanır. Pek çok kişiyi de kazanırsınız. Çünkü siz herşeye tepki gösterirseniz, bu tekpiye karşı mutlaka bir karşı tepki oluşacaktır. Doğaldır ki bu da çatışmaları beraberinde getirecektir. Ki diğer Türklerle çatışma halinde olmanız, sizin yapmanız gereken en son şeydir. Çünkü siz gerçekten de bir amaç etrafında birleşmişsiniz.

Neyse lafı uzatmayıyım daha fazla. Ve inanın bana, bu yaşadıklarınız en az 10 katını daha önce bu oyunda yaşamış biri olarak bunları yazıyorum. Keza thebaltaci, Lord Elminster gibi isimler de bu oyunun eskileridir. Ben sizin yerinizde olsam onların fikirlerinden yararlanmaya çalışırım.
dediklerine katiliyom ayrica o kadar yeni degiliz kurucularimiz 6 ile 3 senelik oyuncular yeni gelenler yeni yoksa cekirdek kadro hepsi eski sayilir inan bana rat veya plex yapan arkadas yok icimizde gecimimizi pvp de aldigimiz loot u satip paylastiriyoruz ayrica ticaret yapan ortak bir karekterimiz var onun sayesinde para geliyor bunun sayesinde corptaki arkadaslara para paylastriliyor yenilerin ihtiyaci karsilaniyor
Sosyal ağlarda paylaş

echkia said:

cnpp said:

PL gidince millete gün doğdu lol
bazilari durduk yere yumurtluyo once pl ile infinitum killboardlarina bak kim kimden ne kadar kill almis onu gor https://www.pandemic-legion.com/killboard/view_corp.php?id=Infinitum%20Cartel birde pandemic ile bizi bir tutman garip o varkende biz burada vardik yokken de ayrica ayni kill aliyorduk bize laf vuracagina infinitum carteldeki ark sayesinde 1000 kill i niz var o olmazsa 393 kill iniz 1400 kusuratli loss unuz olucak

biri bana tercüme edebilir mi "bize laf vuracagina infinitum carteldeki ark sayesinde 1000 kill i niz var o olmazsa 393 kill iniz 1400 kusuratli loss unuz" ne diyo:D? Ha ben tigersta filan değilim:D Hayta2yıldan daha eski killer bana ait değil bu arada, senin o söylediğin insan olan vannostrum(büyük ihtimalle)bunu dile getirip aa ben tigersdan çıkınca killeri böyle oldu diyip insanlarla bi nevi alay edicek biri de değildir açıkcası

Ayrıca böyle pandemici katletmiş gibi kb linki koymanda garip gemi vurmuşsunuz(vurmuşsunuz derken vuran fleetin içinde bir üye filan var)Bir kaç tane pos modul filan, hani tabiki onlar varkende yokkkende pvp yapıyo olabilirsiniz Kİ benim lafım sana değil jarlexy'eydi:D

Ne dediğimi anlamadıysan öyle insanlara yumurtluyo gibi laf atmadan bir düşün.Sonra belki dank edebilir...PL den önce, sonra Delvedeki durum nasıl değişti bir bak oke?
Sosyal ağlarda paylaş

Kim diyomus Turkler sadece mining ve rat ci diye hele bi onu diyin ilk..

Devaminda bi cok insan yaptiginiz isi destekliyorken antipati toplamanın ne geregi var madem konusmak istemediginiz insanlar var gormemezlikten geleceksiniz.

Ayrica daha insanlar uzaya cikmaya korkarken korsanlik yapan Turk playerlari vardi yani siz ilk filan deilsiniz Mortis Angelus zamaninda az esmedi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Uzun zamandır bu konu geçtikçe kendimi tutuyorum fakat şu anda "tek biz pvp yapıyoruz" tarzında dolanıp duruyorsunuz. peki sormak istiyorum pvp yi ve diğer herşeyi nerde öğrendiniz arkadaşlar?
Bakın tamam taktir ediyorum çok güzel iş yapıyorsunuz. Eski olaylardan ötürüde dargınlık yapıcak birisi olmadığımı herkez bilir, ki o olaylar sırasında bile ben arabuluculuk yapmaya çalışıyordum. Fakat biraz saygılı olmak lazım. Bunu unutmamanızı diliyorum. Bu şekilde tartışma yaratıcak şekilde devam ederseniz elde edeceğiniz tek şey sevilmemek olacaktır. Herşey killboard değil öncelikle anlaşabilmeye bakın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...