Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grim Fandago [Biri yardım elini uzatsın]

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben bir Sanitarium'u birde Grim Fandango yu oynayamadıgım için kendimi Adventure sever olarak eksik hissediyorum..
Bu oyun olan bir pati üyesi tanrı aşkına bana cd ye kopyalayıp gonderebilirmi..İkamet ettigim şehri yazarım adresi yazarım varsa istedigi bir ücret onuda vermeye hazırım..Allahın askına yardım edin şu oyunu bir oynatın şu eternal a ..[signature][hline]we modify worlds

[Bu mesaj Eternal tarafından 10 Eylül 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

www.grimfandango.tr.cx
cd temin edilebilir :), cdlerinizi alınca tam çözüm için yine bu adrese başvurunuz :D[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 10 Eylül 2004 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aklima monkey islanddan bi sahne geldi
manny tavuk lokantasinda olu arkadan bicaklanmis dokunuyoruz bir rozet dusuyo "ask me about grim fandango" super bir adventure senede 1 kez bitirmezsem kendime gelemiyorum birde full throttle ikiside super[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 10 Eylül 2004 22:32 tarihinde demiş ki:
manny tavuk lokantasinda olu arkadan bicaklanmis dokunuyoruz bir rozet dusuyo "ask me about grim fandango" super bir adventure senede 1 kez bitirmezsem kendime gelemiyorum birde full throttle ikiside super

o adam (belki kendisi değildir gerçi) monkey island 1'de de var. ask me about loom diye bir rozet takıyor. sorunca da lucas arts'ın loom adında çıkcak bi oyununu anlatıyor adam. yazık ölmüş olarak karşımıza çıkıyor sonradan. lucas arts'ın serilerdeki göndermelerine hastasım. her tarafta küçük küçük sam'n'max resimleri, indy kamçıları falan vardır vs.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 11 Eylül 2004 00:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 11 Eylül 2004 00:44 tarihinde demiş ki:
said:
manny tavuk lokantasinda olu arkadan bicaklanmis dokunuyoruz bir rozet dusuyo "ask me about grim fandango" super bir adventure senede 1 kez bitirmezsem kendime gelemiyorum birde full throttle ikiside super

o adam (belki kendisi değildir gerçi) monkey island 1'de de var. ask me about loom diye bir rozet takıyor. sorunca da lucas arts'ın loom adında çıkcak bi oyununu anlatıyor adam. yazık ölmüş olarak karşımıza çıkıyor sonradan. lucas arts'ın serilerdeki göndermelerine hastasım. her tarafta küçük küçük sam'n'max resimleri, indy kamçıları falan vardır vs.

İndiana Jones and the İnfernal Machine'in son bölümünde bir oda var girine içeriye ekran kararıp beliriyor bi bakıyoruz guybrush olmuşuz. Olduğumuz yer de berber :D[signature][hline]Beynini Yedirmek İsteyen Tıklasın...

xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee

Head, 31 Temmuz 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
bana araba çarpmıştı
böyle fırfır dönüp düşmüştüm.
kolam da düşmüştü
kalkıp kolam nerde lan demiştim.
sürücünün sinirleri bozulmuştu küfür etmişti
sonra esnaf geldi sen çocuğa ne küfür ediyosun diye
dövdüler bunu ayaküstü.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

peki Full Throttle CDsi olup da İstanbul Anadolu yakasında oturan arkadaş var mı? Konu uymuyor belki ama bu şekilde bi post olunca sorma gereği duydum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...