Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ali Ağaoğlu'na atılan yumurtalar

Laorx

Öne çıkan mesajlar

THARKAS said:

Loxias said:

THARKAS said:

adamin neden yuzu kizarsinki.

Isini dogru yapiyor malinin arkasinda...evlerinde sorun cikarsa mutlaka ilgileniyor cozuyor sorunu kimsei magdur etmiyor. Hakikaten cok dusuk fiyatlara insanlari ev sahibi yapiyor. O evlerde her gecen gun deger kazaniyor. Insanlara yardimda ediyor artik servetinin 40da 1 iylemi ediyor 100de 1 iylemi bilemeyecem ama cogu zenginden fazla ettigi kesin.

Geri kalan kazandiginida catir catir yiyor adam:) Ayrica hic bir dis gucede bagimli degil kimsenin kopegi degil. Kimsenin kicini yalayarak bu gunlere gelmemis.

Yani anlamakta gucluk cekiyorum niye bu kadar kizildigini bu adama.

10bin tl peşinat evin fiyatı 600k tl fasd.

2milyar dolarlık şirketin patronun oğlu mevkiinde gördüm seni

benle ne alakasi var adam toki degil sonucta kazanicak birazda.
ama anne baba calisan bir ailede 2bin tl kira oder gibi ev sahibi olabilecegin yerler yapti adam ve kesinlikle guzel yerler.
600 u ornek gostermissin ama 400 e de evler var yani ne kadara almayi dusunuyorsunki 80k tl ye falan mi? Ev sahibi olmak biraz zor olsun istersen.

Benmi yanlis dusunuyorum anlamadim.

abi öyle bir anlatıyorsun ki ali ağaoğlu gibi "herkes ev sahibi olacak" falan nidalarıyla. bilmem biliyor musun da, 600 lira türkiye de asgari ücret.

gerçeklerden uzak bir şekilde, bana "2 kahve ısmarlayan" ağaoğlunu değerlendirecek olursam, başarı parayla ölçüldüğüne göre başarılı bir insan. onun dışında görgüsüzmüş vs beni ilgilendirmiyor zaten. adam parasını kazanmış isterse kıçını silebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Larva said:

Turkiyenin en koklu insaat muhendisliginin oldugu universiteye vaktiyle istanbulun %70 ini deniz kumundan yaptik saglam degil diyen mimarlar odasini kapatmak isteyen adam giderse protesto olmamasi anormal.

burasi dogru ama ona o izni vereninde donemim humutei oldugunu unutmamak lazim.
adam acik acik soylemis yapariz ama demirler pasli kumlar denizden diye devlette devam et demis.(bu arada insaati yapan o ve ailesi degil o donemde,malzemeleri veren babasi)

onun sorumlulugu oldugu kadar donemim hukumetinin ve malzemeden calan muteahitlerinde sorumlulugu var. sonucta adamin bir tane kendi yaptigi binasi yikilmadi depremde.
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:

cakma oflu bi halt olmayan ona ragmen ota boka alinan oflu demek.

ben zaten karadeniz insaniyim yarim rize ikizdere yarim trabzon of hayrat. Ben hakaretmi etmisim orda oflularada sen bana laf ediyorsun?

bence sen kendine gel.

gerçersiz bir önerme. ben türkler embesildir desem, buna da alınan çıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

THARKAS said:

Loxias said:

THARKAS said:

adamin neden yuzu kizarsinki.

Isini dogru yapiyor malinin arkasinda...evlerinde sorun cikarsa mutlaka ilgileniyor cozuyor sorunu kimsei magdur etmiyor. Hakikaten cok dusuk fiyatlara insanlari ev sahibi yapiyor. O evlerde her gecen gun deger kazaniyor. Insanlara yardimda ediyor artik servetinin 40da 1 iylemi ediyor 100de 1 iylemi bilemeyecem ama cogu zenginden fazla ettigi kesin.

Geri kalan kazandiginida catir catir yiyor adam:) Ayrica hic bir dis gucede bagimli degil kimsenin kopegi degil. Kimsenin kicini yalayarak bu gunlere gelmemis.

Yani anlamakta gucluk cekiyorum niye bu kadar kizildigini bu adama.

10bin tl peşinat evin fiyatı 600k tl fasd.

2milyar dolarlık şirketin patronun oğlu mevkiinde gördüm seni

benle ne alakasi var adam toki degil sonucta kazanicak birazda.
ama anne baba calisan bir ailede 2bin tl kira oder gibi ev sahibi olabilecegin yerler yapti adam ve kesinlikle guzel yerler.
600 u ornek gostermissin ama 400 e de evler var yani ne kadara almayi dusunuyorsunki 80k tl ye falan mi? Ev sahibi olmak biraz zor olsun istersen.

Benmi yanlis dusunuyorum anlamadim.

abi öyle bir anlatıyorsun ki ali ağaoğlu gibi "herkes ev sahibi olacak" falan nidalarıyla. bilmem biliyor musun da, 600 lira türkiye de asgari ücret.

gerçeklerden uzak bir şekilde, bana "2 kahve ısmarlayan" ağaoğlunu değerlendirecek olursam, başarı parayla ölçüldüğüne göre başarılı bir insan. onun dışında görgüsüzmüş vs beni ilgilendirmiyor zaten. adam parasını kazanmış isterse kıçını silebilir.

tabiki orasi oyle ama yani fiyat/performans seklinde karsilastirirsan turkiyedeki diger evlerle fiyati ucuz kalir diyorum yoksa tabiki 400 bin tl inanilmaz buyuk bir rakam.

ama maddi durumum olsa 400 binlik ev alicak ve illaki ev alicaksam gider agaoglundan alirim icim rahat eder.

demek istedigim bu yani yoksa bedavaya ev dagitmiyor tabikide.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

elimde olsa bütün STK ları ve mimarlar odasını kapatırım diyen adama yumurta atıldıysa otursun şükretsin bukadarla kaldığına.

bu adamın kadınlarla ilgili söylediği bir takım laflar cidden insanı çileden çıkarır.

kaynak alabilir miyiz, bir daha görürsem ben de yumurta atarım ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi biz bu adamı niye sevmiyoruz, gaza getirdiniz beni de önceki başlıklardan birinde adama döktürmüştüm. Cem Uzan'da böyleydi param var, param var diye gezdi, herifi gönderttik. Adam doğru söylüyor en azından parası var gerçekten.

Şu anda ülke başındakilerin ne kadar parası olduğunu bilemiyoruz, tahmin bile edemiyoruz.

Haydi Ağaoğlu + Cem Uzan birleşip Voltran'ı oluşturun !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...