Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hoşlanıyorum ama kimi ?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Ya iyide hayatta tek konuştuğum kız bu değil ki bana neden direk hanzo müamelesi yapıp "her konuşan kız senden hoşlanmıyodur" diyerek aşağıladın ki.

Şahsen ben bir kızla iş ilişkisi kurmuşsam tutupda telefonda 1 saat konuşmam. İş konuşulur iyi akşamlar dilenir ve kapatılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:
Şahsen ben bir kızla iş ilişkisi kurmuşsam tutupda telefonda 1 saat konuşmam. İş konuşulur iyi akşamlar dilenir ve kapatılır.

sıradan bişeydir kızların bi saat konuşması
erkekler için fazladır..
o kız fark etmiyordur bile senle bir saat laklak yaptığını
Sosyal ağlarda paylaş

@Bella bende tasvip etmiyorum hatta ve hatta etmediğim içinde kızı iyice tanıyana kadar hatta belki çocuk askerden gelene kadar bile beklerim. Hatta belki bir ilişkimiz olursa bile derim ki çocuğa söyleme askerden geldikten sonra öğrensin. Ne biliyim böyle şeyler ince ayrıntılarını çözemedim.

Peki sadece ve sadece muhabbet olsa, kız ve erkeklerin kıskançlık sorunlarını konuşurken "senin başına böyle böyle gelse sen napardın?" sorusunu bana sorduktan sonra birde gözümün içine baka baka şaşkın şaşkın ne yapacağımı bilemeyip saçmaladığım zaman öyle güzel gülmeside mi muhabbet! Buda mı değil yani

@moncici o kontenjanda değilim çünkü gayet uzun boylu iri yarıyım yani yemez
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olmasını istemiyorum ki Nil, ben istiyorum ki özellikle uğraşmayayım olacaksa kendiliğinden olsun. Salak değil yani oda anlar muhtemelen

Kızdan hoşlanmamın sebebi güzelliği falanda değil ayrıca Bella, bir insanın her düşündüğü aynı olamaz belki ama %90'ı aynı neredeyse. Birde tam hayalimde ki gibi birisi nasıl anlatsam sana bilemedim. Neyse sormadın da zaten niye yazdıysam bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Peki sadece ve sadece muhabbet olsa, kız ve erkeklerin kıskançlık sorunlarını konuşurken "senin başına böyle böyle gelse sen napardın?" sorusunu bana sorduktan sonra birde gözümün içine baka baka şaşkın şaşkın ne yapacağımı bilemeyip saçmaladığım zaman öyle güzel gülmeside mi muhabbet! Buda mı değil yani

dışarıdan bakınca çok komik lan
harbiden gülücüğe odaklanıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...