Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alkol yakın gelecekte suç sayılacak...

vaperon

Öne çıkan mesajlar

şeriat diyince benim aklıma 2-3 madde geliyor

1. İşlenen suçlar karşısında, elinin kolunun kesilmesi, hadım edilmek.
2. Alkolün yaklanması.
3. Kadınların başını örtmesi zorunlu olması.
4. İslam dininden başka dine inanmanın yasak olması.

hepsinde %40-%60 lara ulaştık sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

şeriat diyince benim aklıma 2-3 madde geliyor

1. İşlenen suçlar karşısında, elinin kolunun kesilmesi, hadım edilmek.
2. Alkolün yaklanması.
3. Kadınların başını örtmesi zorunlu olması.
4. İslam dininden başka dine inanmanın yasak olması.

hepsinde %40-%60 lara ulaştık sanırım

şeriat geliyor dedirtmiyorlar ki zaten.şöyle seçenekler var.

şeriat gelebilir, şeriat geliyor, şeriat geldi.

yıllar önce gelebiliyor diyorlardı yıllar sonra da geldi diyecekler zaten. geliyor dersen şeriah hahHARTHAHTHAEH gülüyolar
Sosyal ağlarda paylaş

şeriat + faşizme geçersek ülkemizin ne kadar çılgın bi şekilde gelişebileceğini farkında olmayan insanlar var.

1-) Kolun kesilmesin istiyosan hırsızlık yapmassın, bu kadar basit insan salak olsa anlar ve en güzel çözüm asdjs

2-) Alkol beyin hücrelerini öldürüyo, marijuana veya bazı diğer psikoaktif maddeler içeren doğal bitkiler ise bir çok açıdan zararları bikaç katı ile kapatıcak faydalara sahip. (bkz. Nörojenez'i inanılmaz hızlandıran bi sistem)

Bundan niye bahsediyorum, iranda haş var, burda da buraya özel şeyler yetiştirilir ? olmadı alın kendiniz yetiştirin 200 dolarlık kitlerden alıp eşe dosta dağıtırsınız "world health organisation" daki ot-alkol-sigara karşılaştırmasını printleyip.

3-) Islamdan başka dine inanmamak bana koymaz. Budizm felsefesini benimsemiş bi insan zaten bütün dinlerin iyi yanlarını benimsemiş ve insanları kaosa sürükleyen bilinçaltı+ego nun neden olduğu "sürekli istemek", materyalizm gibi doğuştan beri inandırıldığımız değerlerden arınmmıştır.
Islam'da zaten bunlardan arınamayan salak insanlara "madem arınamıyosunuz biz sizi kontrol ederek arındırırız" diyen bi sistemdir. Ayrıca başka bi partiye oy versek bile bizi güdücek daha iyi bi çoban olsun diye oy veriyoruz. Oy vermeyenler de ceza alıyo. Yanlış olan şey şuan olanlar değil, BAŞINDAN beri yanlış gidiyoruz da farketmek için bi tarihi travma yaşamak şart. Yoksa yeni jenerasyonlar atatürkün fikirlerini çoktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan unuttular. Nutuğu okuyan bi insan varmıdır şu forumda baya merak ediyorum.

tl.dr: "Ben" 'den kurtulana kadar hepiniz zaten kendinizin kölesisiniz. Nolursa olsun butthurt durumunda gezip şekeri elinden alınan çocuklar gibi ağlamaya gerek yok.
Umad?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...