Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Imperium'da 50Rogue(T1) {150TL}

Stranger_Rift

Öne çıkan mesajlar

Accountumu satıyorum arkadaşlar

[i]

Imperium serverında 50Lv Rogue bütün soulleri alınmış ve train edilmiştir. Account Collector edition.Gizli soru filan bütün bilgileride mevcuttur.
Mayısın 3'üne kadar account aktiftir.
T1 itemleri vardır.(2-3 tane pvp itemi vardır.)
%110 speedli bineki mevcuttur.

[email protected]
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

30liraya satanlar var karakterini sen bu fiyata satamazsın.

Boş hesap satmıyorum Rogue istiyen fakat 3 haftasını harcamak istemeyen insana satıyorum + olarak karakter +25 gün daha aktiftir.o satılan boş hesapların çoğu dondurulmuş durumdadır aalan insan b, 30 lira daha verip açtırmak zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

synthesizer said:

bu forumda butun postta italik, cizgili veya bold yazı kullanılmaz.
biraz daha ugrasırsan kendin de ogrenebilirsin

Tamam bu şekil söyliyebilrisniz/uyarabilirsiniz. Buraya daimi üye olarak değil karakterimi satmak için geldim.Oturup tek tek kuralları okuyacak değilim. Nedir bu forumdaki herkesdeki saldırganlık böle.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Stranger_Rift said:

Buraya daimi üye olarak değil karakterimi satmak için geldim.

Şudur, forumumuzun konsepti değil bu. Biz alış-verişi de genelde kendi aramızda yapıyoruz, dışardan biri gelip de, yanlış anladığına bir kendisini uyarana 2 giderse, gereken cevaplar geliyor.

Uyarıdan kastın dalga geçercesine bi post atmaksa aynen gereken cevabı alır.
Sosyal ağlarda paylaş

150 lira etmiyo sizde bunun farkındasınız gerçeği söyleyince hoşunuza gitmiyo tabi.

39lvl ile 50lvl arasında 11 lvl var 150 lira ile 35 lira arasında 115tl fark var. kaldı ki o hesap bile satılmıyo sizin hesabın 150 liradan satılmasını beklemeniz gerçek dışı.

inat edince satılmaz uygun fiyat verirseniz satılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Stranger_Rift said:

xaty said:

yazıların altını çizmeyi unutmuşsun, ayrıca üstünü çizip link ile rengini mavi yapıp boyunu da küçültebilirsin. hatta ortalayabilir ya da sağa dayayabilirsin

bi de o mail'ı buraya yazdın, bin türlü spam gelcek şimdi..

Hayırdır çok mu KALIN geldi ?

ÜŞÜDÜYSEN ARKANA KALIN BİŞEYLER VEREYİM EUHEUEE
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Her ne kadar geçici de gelmiş olsan buraya yazıyorsan kurallara uymak zorundasın. Kuralları okumamış olabilirsin, dediğin gibi seni ilgilendirmiyor olabilirler ama bunu hiç bir şekilde savunamazsın ve sonuçlarına da katlanmak zorunda kalırsın.

Burda hiçbir şeyi savunmaya çalıştığım yok hocam. Benim burda dmeye çalıştığım uyarma şekli. Tabiki uyarıldıktan sonra forumun kurallarına karşıgelecek değilim.

Napolyon sana artık cevap verme gereği duymuyorum riftten zerre anlamadığın ortada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...