Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgiliye doğum günü hediyesi

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Öyle bişeyi benim annemin arkadaşının kocası yaptı. İkiz kızları var bi de. Bilmemkaçıncı yıldönümlerinde iki tane kitap bastırtmış. İçinde işte kadınla adamın tanışmasından çocukların doğumuna kadar olan bütün fotoğraflar ve her birinin altına da bişeyler yazmış adam.

Adamın daha sonradan gay olduğu ortaya çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Öyle bişeyi benim annemin arkadaşının kocası yaptı. İkiz kızları var bi de. Bilmemkaçıncı yıldönümlerinde iki tane kitap bastırtmış. İçinde işte kadınla adamın tanışmasından çocukların doğumuna kadar olan bütün fotoğraflar ve her birinin altına da bişeyler yazmış adam.

Adamın daha sonradan gay olduğu ortaya çıktı.

gözden kaçsın istemedim
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

bak resimlerini al tek tek sarı kagıtlar varya eski model,onlara resmini çıkart git matbaada kitap haline getir.sonra her sayfasına güzel sözler yaz. ve onu içi samanlarla böle dolu bir ufak sandıkta hediye et.

sonrada düğününüze benide davet et.

arkadaşım müstakbel sevgilisi için böyle bir şey yapmıştı. o da mailleştikleri yazıları ya da msn de yazdıklarını kitap haline getirip bastırmıştı. baya da güzel bir şey çıkmıştı ortaya. bunu sen de mesela kızın blog u bilmem neyi varsa ya da zamanında birbirinize yazdığınız birşeyler varsa fotolarınızı da kullanarak kitap halinde bastırabilirsin. ya da daha önce başka bir topic altında bir fikir vermiştim. bir dolu küçük hediye alıp(çikolata, şeker, cd, toka, takı, dergi..vb) büyük bir sepet haline getir. içindekilerin sizin için bazı anlamları bazı hatıraları da olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

napae said:

Ayrıca bu tanımadığı kişilere bile iyi ki doğdun dedirtme olayı yaratıcılıktan çıktı artık. Son 2 senede 5 tane arkadaşım yaptı bunu.

pasta yap^^
o tarihte konser monser kovala olmadı şehir dışında kafa dinlenecek bi' yere götür.
hava güzelse şarap&piknik sepeti olayına gir.gelmedi aklıma başka bi'şey ki hediye alacak bi' şey bulamıyorsan,şu ara gerçekten istediği bi'şey yok demektir.tutup bi'şey satın almış olmak için de hediye alma derim

irin bu işleri biliyür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...