Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden yabancı müzik?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

bi şarkı ben ezberleyene kadar hoşuma gidiyor. ezberledikten sonraysa bi daha dinleyesim gelmiyo.türkçe şarkıları 1 yada 2 dinleyişte ezberlediğim içinde çekiciliği pek yok.

yabancı şarkıdan ingilicem çok aşmış olmadığı için kafama göre anlam çıkarabiliyorum.+ gizemlilikleri vasr tamamını anlayamıyorum :D bu yüzden çekiciliği var.

müzik kalitesi söz kalitesi bakımından yabancı şarkılar genelde çoık daha iyi.

daha çok sayarımda yeter bu kadar uzun zamandır yazdığım en uzun msj oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

abel xavier i görüp şakşukaaaa şakadaşuka diye çıkmıyolarda onun için..

ceza dersende rap dinleyen biri için evet haklsının.. türkiye deki en iyi mc.. ama türkçe müzik dinlemeyeli6 7sene oluyo.. pop müzik yapanların sözleri bile arabesk bana tad vermiyo..

ne biliyim hep bi karamsarlık seziyorum[signature][hline]Forum the bell tolls..
Chris Metcalf | Bury me deep inside your heart
Album - Blizz

Blizzard_IcedEye
Sosyal ağlarda paylaş

Müzikten bahsediyoruz? Bir şey anlamak zorunda diilsin eğer dinlerden hoş şeyler hissediyorsan bu yetmeli sana. Enstrümental müziklerde var bilmiyorum hiç duydunmu? Müzikten hiç anlamayıp gelip böyle hoş bir topic açmanda gayet hoş bişi aslında.[signature][hline]Alma?
Mater?
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza dediğin de safi amerikan özentisi ve direk amerikanın yerli müzik türünü alıp sadece lirikleri türkçe yapmışlar. Sen neden bunu dinliyorsun? Türklerin müzik türünden dinle?[signature][hline]Eski kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Arkadaşımla telefonda:
-Naber abi?
-İyiyim saol sen?
-Ben de iyiyim... naber?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...