Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forumdaki mühendisler

fede

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

muhendis olarak bu tartismadan utanin diye yaziyorum ben, ama inatla devam ettiriyosunuz, olm hepsi birlikte iyi kullanilinca guzel bunlar, o iyi bu iyi kafasini birakin, biraz turklugunuzu unutun lan.

yahu müh olmanın bütün eğlencesi burda.Sırf bunun için bursada bütün odaları tek binaya topladılar oturu dasaaa* geçmek için birbirleriyle :D
Mühendis dedikodusu diyelim buna
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

muhendis olarak bu tartismadan utanin diye yaziyorum ben, ama inatla devam ettiriyosunuz, olm hepsi birlikte iyi kullanilinca guzel bunlar, o iyi bu iyi kafasini birakin, biraz turklugunuzu unutun lan.

Yok zaten öyle bir şey yaşasın elektronik,bilgisayar,makine kardeşliği. Benim sektör böle giderse otomotiv olcak, ekmeğim olcak direk bunlar.

Not : Ama endüstri mühendislerine gıcığım var. Kendilerini üstün görmeleri yok mu hele? İki excelde xy grafiği çizip, yok bide ballandıra ballandıra yok geri ödeme oranı, deflasyon, enflasyon diye anlatmaları. Ulan elektrik, doğalgaz faturasını ödemeyen her üniversite genci bu hesapların grafiklerin allahını biliyor ve yapıyor zaten.

Hele birde biz ekonomi'den çok iyi anlarız ayağına borsaya girip kaybedenler mi dersin, forex'den çok para kırıyorum diip bi anda hepsini kaybedenler mi ...

Gıcığım işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...