Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıkan yeni oyunlar..

Dwinz

Öne çıkan mesajlar

said:
arcane, 09 Eylül 2004 22:58 tarihinde demiş ki:
sabredin güzel şeyler gelmeye başlayacak çok yakında

mesela sid meier's pirates :D

nassi yanea. hodo. abim oynardi ben de butun gun izlerdim :)

asil denizaltili bi oyun vardi abim paso oynardi onu izlerdim. simdi ne alaka demeyin pirates diyince butun oyuncularin akillarina ani gelir :p[signature][hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

bu ayın oyunlarından: medieval conquest

özellikle settlers, knights&merchants türü oyunların müptelaları kaçırmasın.

oyun temel olarak bu türde ama işin içine biraz büyü, biraz da level mevel katınca, bir de adamları gruplandırıp idare etme özelliği ekleyince ortaya çok hoş birşey çıkmış. [signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2004

[Bu mesaj Sufi tarafından 10 Eylül 2004 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cok yakında Armies Of Exigo geliyor.. derinden ve sessiz.. ben demosunu oynadım mükemmel bir oyun.. Grafikleri ve oyundaki sesler ile EA nin bu yıl cıkaracağı en başarılı oyunlar arasına girme potansiyeli cok yüksek... oyunu mrk eden varsa www.filepanet.com dan indirebilirler...[signature][hline]Cehennem sadece bir kelime, gercek ise cok daha kötü...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Keldon, 10 Eylül 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
cok yakında Armies Of Exigo geliyor.. derinden ve sessiz.. ben demosunu oynadım mükemmel bir oyun.. Grafikleri ve oyundaki sesler ile EA nin bu yıl cıkaracağı en başarılı oyunlar arasına girme potansiyeli cok yüksek... oyunu mrk eden varsa www.filepanet.com dan indirebilirler...

Belirtmek de yarar var. Bu download, fileplanet üyeliği istiyor.[signature][hline]Spartas TheNinjaTurtle - 50 Friar - R2L8
Njar - 32 Scout - R1L1 :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...