Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 4

Yeto

Öne çıkan mesajlar

Selam Arkadaşlar

25 nisanda ingiltereden dönuyorum.
İlgilenen varsa iphone 4 getireceğim 32 gb veya 16 gb.

fiyatı da 32 gb 1800 , 16 gb 1650 olarak düşündüm.

ingiltereden alınan iphonelar factory unlocked olduğu için herhangi bir zahmet vermez.

isteyen olursa ve tabi ki UK de in stock olursa ipad 2 de getirebilirim.

ürünler faturalı verileceği için 1 sene garantili olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi benim kardeşim ingilterede yaşıyor 6 senedir. arada bana bişeyler yollar,elektronik olunca türkiyeye gelenlerle yollar, başka birşeylerse kargoya verir falan. bazen satmalık yollar, bazen ben "kullanmam bunu" diyip satarım falan. ~ 10bin lik falan böyle ufak tefek şey sattım kullanmadığım.(3xiphone3,ipod touch 4g, 3bin liralık dj zıvırtıları vs elektronik olarak) ama hep böyle 250 ye aldıysa orda, burda 350 ise sıfırı 300 e sattım. 450ye aldıysa burda 750 ise sıfırı 600'e sattım.
ben mi çok safım, siz mi çok acımasızsınız kestiremedim ?
1050-1100tl ingilterede mağazada iphone4 16gb, 1300 1400'e bari satar insan. koyduğun fiyatlar kontratsız turkcell sıfır satış fiyatına gayet yakın.
ps:paticik sakinlerine fiyat bilgilendirmesi amaçlı mesajdır, yoksa türkiyeye göre ucuzdur sıfırdır garantisi olmasa da unlocklıdır falandır almak isteyen alabilir. alıcının fiyatı herkesi ilgilendirmiyor olabilir gayet normal. ben insanlık görevimi yapayım da.
Sosyal ağlarda paylaş

distribution dedigimiz olay muhtemelen (olsa gerek)
blizzard cataclysm'i 60 euro dan satarken
diğer siteler/firmalar 45euro'ya satıyordu mesela.
apple'ın distribütörlerle son kullanıcıya aynı fiyatta satmamasından ve başka mağazaların apple store gibi yüksek kar marjı gütmemesinden kaynaklıdır.
ebay.co.uk de sıfır+kutulu+unlocked+garantili 400£ a bile bulunuyor. kardeşime de kız arkadaşı doğum günü hediyesi olarak aldı 470£'a .
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

alıcının fiyatı herkesi ilgilendirmiyor olabilir gayet normal. ben insanlık görevimi yapayım da.

insanlık görevini yaptığına göre diğer konuları ve e-bay de şu kadara bile bulunabiliyor konularını tartışmak için başka bir topic açarsan sevinirim. sanırım ip 4 almak isteyen biri zaten hem TC hem de UK fiyatlarını zaten biliyordur. Gizli saklı bir şey değil ki bu.

burası pazar alanı , konu dışı veya garbage değil ki arkadaşlar. ilgilenen varsa mesaj atar , ilgilenmiyorsan da kapar başka topice geçersin.

isteyen de zaten applestore uk'den telefonların fiyatlarına bakabilirler.

Baal , bristoldaki 400£'a satılan yerin adresini bana ÖM'den verirsen çok sevinirim. İmkanım varken ben de 600£ vermek istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

global garanti hepsinde var. türkiyede geçmiyo abi global garanti falan, unutun onu.

toggie, evet, apple store'da satılanlar factory unlocked.

O2 shop'larda satilanlar filan factory unlocked degilmi?
Kalkip apple shop'tan degil de phonehouse'dan filan alsak türkiyede kullanamiycakmiyiz yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

insanlık görevini yaptığına göre diğer konuları ve e-bay de şu kadara bile bulunabiliyor konularını tartışmak için başka bir topic açarsan sevinirim. sanırım ip 4 almak isteyen biri zaten hem TC hem de UK fiyatlarını zaten biliyordur. Gizli saklı bir şey değil ki bu.

burası pazar alanı , konu dışı veya garbage değil ki arkadaşlar. ilgilenen varsa mesaj atar , ilgilenmiyorsan da kapar başka topice geçersin.

sana mı soracağım , ben senin topiğinde tartışmayı seviyorum. aşk hayatımı bile buraya yazıcam bundan sonra hatta. herkesin yurtdışı/uk fiyatlarını bilmedigini yukarda gördük.son olarak da pazar alanındaki konular her türlü yoruma açık.

almayın bundan pahalı satıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeto said:

BaaL said:

alıcının fiyatı herkesi ilgilendirmiyor olabilir gayet normal. ben insanlık görevimi yapayım da.

isteyen de zaten applestore uk'den telefonların fiyatlarına bakabilirler.

Baal , bristoldaki 400£'a satılan yerin adresini bana ÖM'den verirsen çok sevinirim. İmkanım varken ben de 600£ vermek istemem.

pazar alanı değil mi burası kardeşim? ürünün fiyatıyla ilgili herkes yorum yapabilir. sen istediğin fiyattan malını satarsın, millet de fiyat hakkında istediği yorumu yapar. bu işler böyledir. herkes her şeyi bilecek diye bir şey yok. bilmeyenler için yazmış arkadaş. bunda kötü bir şey yok. hemen konuyu kişisel tartışmaya çevirmeyin. ayrıca madem burası garbage değil, tartışma yaratacak şekilde cevap vermeyin o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...