Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Megadeth

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Mrb

Bu grubu bilen warmı adamlar trash metal yapıyolar ve cok sağlam yapıyolar harika youthnasia albümünü öneririm eğer bilen varsa

dave mustain sakatlanmıstı (trafik kazasıydı herhalde) gitar calamıycakmıydı neydi yoksa artık ses telleri zararmı görmüshtü bunu oğrenmek istiyorum bu adam'a bayılıyorum.[hline]--------|
. (= ..../_/
.. /| .(='o'=)
./. | ..|
.. / ...|
_/. . _.|
--------|

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 28 June 2003 19:38 tarihinde demiş ki:
abi yok yani dave mustain kaza gecmirsi ti mi ne sonra giter yada vocal yapamıcaklarını sölemishlerdı abım söledi yaff unttum ama abimde trabzona gitti..

tamam o zaman
:P[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dağılmışlardı ama bu grup tarihinde ilk değildi.İlk davulcuları olan Nick Menza ayrıldı ama bir başka davulcu bulundu,sonrada gitar virtözü olan Marty Friedman ayrıldı gene bir başka gitarist bulundu maslaktaki konserdede bu yeni gitarist gelmişti zaten,ama esas dağılmalarının nedeni Mustaine abimizin malesef elinde çıkan bir problem.Sanırsamki bayağıda sağlam bi problem olucakki Dave Mustaine bi internet sitesinde bütün konserlerde ve kayıtlarda kullandığı gitarlarının hepsini satışa çıkarmıştı tabii hepsi de tükendi :([hline]:hrr:Force Be With You:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 28 June 2003 17:37 tarihinde demiş ki:
metallicadan ayrılıp çok iyi bi iş yapmış olan dave mustaine'in .[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.

dave mustaine metallica'dan ayrılmadı atıldı.[hline]We`re sharing one eternity Living in two minds
Linked by an endless thread Impossible to break
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 29 June 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
said:
metallicadan ayrılıp çok iyi bi iş yapmış olan dave mustaine'in .[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.

dave mustaine metallica'dan ayrılmadı atıldı.[hline]We`re sharing one eternity Living in two minds

evet. konserlerde herkes dave dave dave diye baarınca öyle oldu.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
Mirage, 29 Haziran 2003 23:21 tarihinde demiş ki:
mustaine'in sesi ve hangar 18 adlı parçaları beni gruba bağlamaya yetmişti.

çok severdim bir aralar. hala da severim ama eskisi kadar dinlemiyorum.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

+1. Bi de "Peace sells, but who's buying" ekle sen ona. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 30 Haziran 2003 13:23 tarihinde demiş ki:
said:
metboy, 29 June 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
said:

evet. konserlerde herkes dave dave dave diye baarınca öyle oldu.[hline]I'm here to kick some ass, and chew bubblegum. And I'm all out of bubblegum.

konserlerde herkes "dave mustaine is god" diye pankart açınca atıldı:)bu arada şu anda iyileşmiş eli.yan grubu olan md45 le bir çalışmalar yapıyor.parasız kaldığı için eski şarkıları remixliyor falan.yani parasız kaldı lafın gelişi o kadar para bitmez:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...