Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saglam download programları ?

flood83

Öne çıkan mesajlar

download programı ile p2p programları farklıdır.
kazaa, dc++ felan hep p2p programıdır.

p2p soruyorsan,
dc++ değil ama ed2k, kazaa ve torrent kullandım onları gene bir özetliyim.

ed2k: emule plus en iyi arayan program, en nadir şeyleri bulabiliyorsun, ancak indirmekte çok sorunlu. 8-10kb/sn üzerini göremedim. shareaza ise arama konusunda daha başarısız ancak aynı anda birçok değişik şekilde (torrent, gnutella felan filan) o dosyayı çeker, çok daha hızlıdır, 20kb/sn'ye çıktığını gördüm.

torrent: ilk bittorrent kullandım ama bittorrent, shadow's client vs her download için ayrı pencere açıyor sinir ediyor. O yüzden şimdi ABC kullanıyorum çok derli toplu. 20kb/sn görüyorum genelde. Torrent ile direk belirli sitelerde arama yapıyorsun, her gün birşeyler ekleniyor her gün birşeyler çıkartılıyor o sitelerden. Yani hiç ummadığın birşeyi bulabiliyorsun, ama emule plus gibi kolay bir arama özelliği yok. www.suprnova.org mutlaka elinin altında olması gerek. supErnova değill, com değil, suprnova.org

kazaa: kazaa lite k++ kullanmayan ayakta uyuyordur, kazaa media desktop denilen programın spyware ve adware'leriyle uğraşmak zorunda kalıyordur, üstüne bunları bir programla silince, kazaa çalışmıyordur.
O yüzden kazaa kullanmak isteyen herkes kazaa lite k++ kullanmalıdır, kazaa ile kasmamalıdır.
Kazaa, arama özelliği çok zor, bazı nadir şeyleri bulabilirsin belki, ama 1 saat arattırman lazım. Ancak çok hızlı çekiyor, k++ olmasının avantajıyla 30kb/sn görüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

download programı olarak ise,
getright, mozilla ve flashget kullandım.
download accelerator plus (dap) spywareliymiş, flashget de öyle, o yüzden çekindim ellemedim.

mozilla şekli dışında çok uyduruk bir program, spyware'in babası zaten.

getright bir arkadaşın tavsiyesi üzerine mozilladan geçmiştim.
kullanması çok kolay, siteler için ftp browserdan tut, lurl girip download etmesine kadar birçok özellik var, üstelik bir de bu özelliklere alıştım, başka bir programa geçmeyi düşünmüyorum o yüzden, kasmıyım bir de diğer programlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

bittorrent, e-donkey vb vb... Ama torrenti tek geçerim... DVD de bir numara...[signature][hline][spo1=Rotweiler nerededir?]*MSN: [email protected]
*SKYBLOG: Golright SKYBLOG[/spo]
[spo2=Rotweiler neler becerebilir?]
*ASP yazabilir
*PHP yazabilir
*Script editleyebilir/yazabilir
*HTML yazabilir
*Web sitesi kurabilir
*RP yapabilir
*Paladin olabilir
*Az miktarda c++ bilir
*"DiaBLeSSe" den hoşlanabilir
[/spo]

Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...