Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Ekim Prodigy

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

PRODIGY Istanbul Konseri

Tarih: 3 Ekim 2004
Yer: Parkorman, Istanbul

1991 yilinda basladiklari profesyonel mьzik kariyerlerinin doruguna 1996 yilinda yayinladiklari “Firestarter”, “Breathe” ve “Smack My Bitch Up” isimli parзalariyla ulasan Prodigy, uzun zamandir beklenen yeni albьmlerinin tanitim turnesi kapsaminda Istanbul’a geliyor!

Simdiden olumlu elestiriler almaya baslayan ve 23 Agustos’ta piyasaya sьrьlecek olan yeni albьmleri “Always Outnumbered, Never Outgunned” ile Avrupa’yi sallamaya hazirlanan grup, enerji dolu sahne performanslari ile Tьrk izleyicilerini 6 yil sonra yeniden costuracak!

3 Ekim 2004 tarihine kimseye randevu vermeyin, Prodigy ile dans edeceksiniz!

Biletler Biletix'te!

Ilk 1000 bilet sadece 30 Milyon TL'den satilacak!! Indirimli biletler icin acele edin!

Ayrintilar 19 Agustos 2004 Persembe gьnьnden itibaren Biletix'te!

Rockistanbul ORG - www.rockistanbul.org

bana gelen mail
sevmem ama sevenlere duyrulur[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

prodigy yaşıo mu ya ? iiymiş.

fat of the land vaktinde konsere gitmemiştim, pişman olmuştum.

yeni albüm bi gelsin bakarız artık.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

lan bitch war ya sbiz senle hep aynı gruplara hasatyız slipknot sonra bu walla seni çok takdir ediorum
gel alnından öpiim
kesin gidecem[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

music for the jilted generation albümleri de şahaneydi
sorra smack my bitch up remix albümü çıktı bilmem bilen varmıdır o albümde benimiçin en güzel electronıç parçalardan biri olan mind fields mevcut ... bu gruba küçüklüğümden beri derin duygular beslerim
*vudu pipıl megic pipıl*
*dım dım dı dım dı-rım drım dı dımdımdırımdırıdı*
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 19 Ağustos 2004 00:26 tarihinde demiş ki:
lan bitch war ya sbiz senle hep aynı gruplara hasatyız slipknot sonra bu walla seni çok takdir ediorum
gel alnından öpiim
kesin gidecem

prodigy i hiç sevmemki :)
ben sadece bilgi olsun diye yazdım ehueh

7 pound a slipknot t-shirtü bulmş ark koptm umarm güzeldir :p[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
İndirim Oranları:
10 - 19 Bilet arası / % 10
20 - 39 Bilet arası / % 15
40 Bilet ve üzeri / % 20

Arkadaşlar aslında toptan alabiliriz. 40 milyon bilet 32 milyona gelir. Eminim gelenler bir veya bir kaç arkadaşıyla gelecek. Kesin toplarız bu kadar kişi ... Ne dersiniz?s[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
[Bu mesaj nedanko tarafından bi zamanlar değiştirilmiş.] [Önemli olan o değilde, mesajlarda boyle fazladan bir satır istemiyorsanız önizleme yasası çıkarılsın..]
Sosyal ağlarda paylaş

yeni albümünü beğenmedim..Ama Prodigy kaç kez gelirki türkiyeye? bidaha gelmez bu şansı kaçırmamak lazım...[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 10 Eylül 2004 14:02 tarihinde demiş ki:
gitmem gidenide sewmem...

aferim sana....Neyse yaw prodigy'nin yanında ceza malı'da çıkıyomuş.pff gitmesemmi acaba.......[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...