Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

said:
“Savcı benim bildiğim bir sürprizi açıklarsa Türkiye için de çok önemli bir sürpriz açıklanmış olacak. Ama önce sayın savcı açıklasın. Ben yargıya müdahale etmeyeyim. Polis silinen bilgileri öğrendiğinde bazı maillere rastladı. Sürpriz o maillerle ilgili. Üniversiteye yerleştirmeyle ilgisi var. Sayın savcının bu bilgileri saklamaya hakkı yok. 1 milyon 700 bin kişinin hakkını yiyenin o koltukta oturması Başbakan'ı rahatsız etmiyorsa o çocukların günahı onun boynunadır. Şifre varsa kopya vardır.”

bu ne demek abi
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar bariz şekilde hile yaptılar, ortaya çıkınca da inkar ettiler ama yüzlerine gözlerine sıvadılar. Ve hala başbakan bu ÖSYM başkanına sahip çıkıyor. Ve başbakan hala ona, buna belden aşağı laf atıp duruyor. Ve hala "AKP'ye oy verirseniz pişman olmazsınız diyorlar."

Gençler...Oy kullanma hakkınız varsa umarım gereğini yaparsınız. Şu 1 milyon 700 bin kişinin 1 milyonu gereğini yapsa aileleri-eşleri-dostları ile birlikte, 12 Haziran gecesi AKP'den Kurtulma Bayramı'na dönüşür.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:
Gençler...Oy kullanma hakkınız varsa umarım gereğini yaparsınız. Şu 1 milyon 700 bin kişinin 1 milyonu gereğini yapsa aileleri-eşleri-dostları ile birlikte, 12 Haziran gecesi AKP'den Kurtulma Bayramı'na dönüşür.

aynen, ben de dusunuyorum bunu ama bakalim umarim hala akpye oy vermezler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
İZMİR Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet dilekçesi veren Mehmet Mamu, YGS sınavında iki gün içinde bütün cevap anahtarlarının değiştiğini, hiç işaretlemediği halde Fen bölümünden 6 yanlış cevap göründüğünü belirtip oluşan şaibe tutarsızlıktan sorumlu olanların cezalandırılmasını istedi.

ahuehauahauheuahu

zaytung degil gercek ne yazikki
Sosyal ağlarda paylaş

Pasta said:

Çok merak ediyorum napmaya çalışıyolar seçim öncesi
önce ygs soytarılığı sonra internet sansürleri
bi kaç tane maymun dışında yancılar bile ağzını açamıyor artık pek eheehe.

valla bi aralar at koşturuyolardı
muhtemelen artık hipodrom bitmiştir
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

said:
“Savcı benim bildiğim bir sürprizi açıklarsa Türkiye için de çok önemli bir sürpriz açıklanmış olacak. Ama önce sayın savcı açıklasın. Ben yargıya müdahale etmeyeyim. Polis silinen bilgileri öğrendiğinde bazı maillere rastladı. Sürpriz o maillerle ilgili. Üniversiteye yerleştirmeyle ilgisi var. Sayın savcının bu bilgileri saklamaya hakkı yok. 1 milyon 700 bin kişinin hakkını yiyenin o koltukta oturması Başbakan'ı rahatsız etmiyorsa o çocukların günahı onun boynunadır. Şifre varsa kopya vardır.”

bu ne demek abi

şundan bahsediyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Aha işte Kılıçdaroğlu ele geçirmiş bilgiyi.
ÖSYM'nin bilgisayarında bu Ampül partililerden birinin epostası varmış. "Filanca kişiyi iyi bir yere yerleştirin." şeklinde. Eğer bu iddia doğru ise daha söze gerek var mı?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17747737.asp?gid=381

şehven
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

abi hadi düşük gelenler ortay çıkıyo, peki yüksek puan gelenler? ben olsam çıkıp demem benim puanım yüksek geldi diye ahah.

e tabi ben bu adamların bütün hatalarını düzeltebileceğine inanmıyorum kaldı ki var fen bölümüne hiç bakmayıp da ordan doğrusu çıkan insanlar. baya saçma sapan bir iş yani hala sağından solundan yamalayıp savcıya "iptal edek mi ne yapak kanka" diye soruyor bi de
Sosyal ağlarda paylaş

CHP ve MHP toplamda 42-43%'ü bulsun, Cumhuriyet Güçbirliği adayları da en az 4-5 milletvekili çıkarsın...Ondan sonra AKP 40%'da alsa, 41%'de alsa ben görmek isterim Tayyip Erdoğan'ın, Şamil Tayyar'ın ve Mümtazer Türköne'nin yüz ifadelerini...

Bu arada şu an canlı yayında SKYTÜRK'ü izliyorum. Avukattı ya da CHP'li milletvekiliydi sanırım, birisi ayaküstü basın toplantısı yaptı. Demişler ki en son ÖSYM yetkilileri, şifre yok. Sorun var ve sorun <> çalışmasından kaynaklandı. İfade aynen böyleymiş, herifte bir şey anlamamış, onun ifadelerini yazdım... ::o
Sosyal ağlarda paylaş

Emre, ne kadar kesin konuşuyorsun kardeşim.
MİT'ten misin, emniyetten misin, yoksa AKP'nin <<ÖZEL TİM>> 'inden misin?

Ben de o zaman sana şu kadarını yazayım.
Doğu Perinçek, Tuncay Özkan kesin mecliste.

2. Bölgede seçmen CHP'ye verecekleri oyun 2. sıradaki Fetocu bayana ve 3. sıradaki PKKlı'ya gittiğini öğrendikçe(ki emin ol öğreniyorlar)Çetin Doğan paşa da meclise girecektir.

Ayrıca Güçbirliği'nden seçime girmeyen ama Güçbirliği'nin desteklediği Yaşar Okuyan'da bir hile hurdaya maruz kalmadıkça mecliste.

Benim derdim bu sayının (keşke) daha da artmasında.
Sosyal ağlarda paylaş

tipik sol işte. bölünerek çoğalıyor.

sanki oyları akp safından alıyorlar. sanki 2 kişi girince memleketi kurtaracaklar.

bi hikaye: memlekette bi tarihe kadar hep sol görüş yerel seçimi alırdı. hiçbirşey yapmazdı, ama alırdı. bi sene birşey oldu bunlar asimetrik değilde tam ortadan bölündü. oy dağılımı yamulmuyorsam 16-16-17 gibisinden mhp lehine sonuçlandı. kazanan abi, it (no pun intended) gibi çalıştı. o gün bugundur mhp kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...