Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 gündür bavulda bekleyen tahsildaroğlu orta yağlı kalıp beyaz peynir

roket adam

Öne çıkan mesajlar

@manve:
abi kimse bakmıyo bavula cidden AB içinde durum bu.
bizim gibi havaalanında içeri adım atarken dışarı çıkarken takla atarken her adımda bir bavula bakmıyorlar.
uçağa aktarılırken içinde yanıcı yahut tehlikeli madde var mı diye bakıyolar sorun çıkarsa bavul kontrole çağırıyorlar. onun dışındaki hiç bir şey adamların umrunda değil.

not: arkadaş güney kıbrıstan gelicek
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

@manve:
abi kimse bakmıyo bavula cidden AB içinde durum bu.
bizim gibi havaalanında içeri adım atarken dışarı çıkarken takla atarken her adımda bir bavula bakmıyorlar.
uçağa aktarılırken içinde yanıcı yahut tehlikeli madde var mı diye bakıyolar sorun çıkarsa bavul kontrole çağırıyorlar. onun dışındaki hiç bir şey adamların umrunda değil.

not: arkadaş güney kıbrıstan gelicek

Oyleyse iyimis lan bi dahakine tarhanayi doldurayim sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

sadece kıbrısta bulunan ve sadece kıbrısta yenilen molihiya diye bir sebze(ot) var. bunu görüyo ingiliz polisi kuzenin bavulda. bu ne ayak lan diyip araştırıyolar falan. kokusu falan hiç bi şeye benzemiyo :D
kuzeni ev hapsine alıyolar molihiyayı da lab'a yolluyolar. çıkan sonuç "inek yemi".
kuzen serbest :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ananeleri bilmiyorum da ben babanemi biliyorum. Çantasından gofret falan çıkarırdı hep. Hiç de sevmiyorum kendisini, neyse.

Ama ananemin çorbalarını hatırlıyorum. Çok da özlüyorum nedense pek tanımadığım halde.

Bi de babanemin aşuresi de çok çirkin lan, çok gülsuyu döküyo içine.

Hiç sevmiyorum babanemi ya.

Yemekleri de çok yağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...