Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

27 - 28 Mart'a dikkat.

roket adam

Öne çıkan mesajlar

FW:FW:fW:FW:FW:FW:FW:Yaz Saaati
Size süper bi iyilik yapıyorum ve üşenmeden bu gerizekalı postu yayıyorum. Beni iyi dinleyin. Bu sene yaz saati uygulaması bir gün ileri alındı. Ne yazık ki beyni olan, aklı hali vakti yerinde tüm elektronik cihazların, smartphone, laptop, bilgisayar, windoz, eyçpi, ayfon, bilekberi, mepeüç, vibratör, hepsinin hükümetimizin bu güzide saçma sapan uygulamasından haberi yok ve %99 ihtimalle ayın 27'sinde, yani normal saatte cihazlar saatlerini ileri alacaklar otomatik olarak. Dolayısıyla geç kalacaksın mal gibi. O günlerde saate dikkat et. Ayfon sahibiysen düdüklü saat kur. Bunu 10 dakika içinde 12 kişiye gönder, göndermezsen bir yakınına araba çarpacak, gönderirsen sevdiğin kız sana verecek. Sevdiğin erkekse parfüm alacak bilekberi alacak. Tamamen gerçektir buna inanmayan arkadaşımın teyzesi öldü.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

valla o diil de uygulama gayet yerinde,
öss lan bu yazık çocuklara yani.

Nese, otomatik ayarlama vs o tarz şeyleri kapalı tutun ztn kontrol sızde olsun sadasafd

Abi super gerzek uygulamalari savunup beni benden aliyorsun. Dunya gider Mersin'e, biz gideriz tersine olayi tam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...