Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak! / (Kitap)

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün evde bi kitap buldum vakit geçsin diye şöyle bi göz gezdiriyim dedim.
Kitap hayatım oldu =)
süper bi kitap özellikle sürekli üzülenler herşeyi dert yapanlar ve bu sorunlardan kurtulamayacaklarını sananlar için çok iyi bir yardımcı oluyor.

Yazarı Dale Carnegie türü: psikoloji
gerçekten harika bir kitap.
Kitap size ; Üzüntü konusunda bilmeniz gereken gerçekler ,Üzüntüyü çözmenin ve yenmenin teknikleri , huzurlu ve mutlu olmanızı sağlayacak zihinsel bir tutum geliştirmeyi , üzüntünün size neler yaptığı hakkında bilgi vericek ve bu bilgileri kitap içersinde gerçek hayat hikayeleriyle anlatıcak.
Gerçekten tavsiye ediyorum
şimdi size birkaç parça yazardım ama uzun.

bazı şeylere boşuna üzüldüğünüzü anlıyacaksınız.Çok harika çözümler sunuyor size.
alıp okumanızı öneririm.
Sadece üzülenlerin bence herkesin okuması lazım.
ayrıca çok güzel hayata bakışınınızı değiştiricek sözler var...

paticik okusun! eğitim şart alın okuyun.. oyun oynamayın hade dağılın şimdi...[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
UP !!!

alın bu kitabı
benım moralımız düzeltmeye devam ediyor.
Artık üzülmemeyi bi sorun için endişelenmemeyi öğrendim.Çok güzel yöntemler var ve uygulamanız isteniyor.Psikoloğa bile gerek yok bu kitaplar =)[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bende Dale Carnegie nin '' işten ve yaşamdan zevk almanın yoları '' adlı kitabını okumuştum .. Ben bir işte çalışmıyorum ama bu kitapta yazanlar normal hayatımızıda güzele cevirebilecek türden şeyler .. Arkdaşımında dediği gibi .. kitapta gerçek hikayelerden örnekler .. hikayeler falan var ..[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
''En saf ve en güzel aşkın,
Dudaklarında tutkunun öpücüğü vardır."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...