Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çakma japonlara

Flassh

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

said:
ilk animenizi izlerken zaten uyum sorunu yaşayacaksınız bir de bunu deathnote gibi ilk 20-30 bölümünde über bir senoryoya sahip acayip derecede kafa yorduran bir anime ile zorlaştırmayalım. anime önerileri için ö.m atarsanız yardımcı olurum.

sıkıntı bu işte olm!
anime seyredenler "abi çok seviceksin!" diye zorluyor paso.. Lan davet etmişsin, kafa dinlemeye gelmişiz, pes falan atsak neyse, oturmuş garip bişi izletiyorsun zorla.

adamlar osurunca yıldırım çıkacak lan, kılıçlar kılıç değil, silahların burnunda bile kılıcımsı saçmalıklar var, komik komik yaratıklar var ve millet bunlardan korkuyor. vampir dediğin adam tam bir komedi, kırmızı giyinmiş zaten tepeden tırnağa, tipler tip değil. hep aynı geyikler, göze yakın girer de adamın gözü titrer böle. kimse kimseyle konuşmaz. zaten o konuşmama geyiklerinde film benim için bitiyor.. kötülerin gevrek gevrek gülüşleri ve ağır çekimlerde kafalarının içinden konuşmaları tamamen ayrı bi hikaye zaten.

hacım bildiğin sevmiyorum lan çizimlerini, konuların işlenişini, olayların aktarılışını. her seferinde her anime sever, "abi bu süper!"

ne abi bu.. 3sanatsal fransız filmi seyredip uyurum 1anime seyredeceğime.

abi şimdi ömründe b movie izlememiş olsan, bu yeni b movie cakması filmleri hoşuna gidermi?
ömründe hiç cizgi roman okumamış adam örümcek adama ne bu lan dmezmi?
ilk kez battal gazi izliyen adam garipsemezmi.

kendi estetiği kabulleri standartları olan bişi anime/manga işte. yanına bide kendi paradisini yapmanın normal olduğu bi tür. biraz alışıklık olmadan anlamak zor işte.

aynı bu sebepten ötürü, daha normal böel samruayalı ninjalı animeler japonya dısında cok tutarken, daha abuk sabuk olanlar japonyada tutuyo. kalanları ilgilleri anlıyo bitek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

ee bilmeyen milyon izledi ki bunu..
bayağı da aksiyonu iyiydi aslında, konuyu film kendi içinde toparlamıştı ve hiçbişi bilmeyen izleyiciye bile aktarmıştı falan..

ama anime.. sorri.

çoooook can sıkıcı bişiler.

ama şunu diyebilirim. animeleri yapanlar benim gibi adamları düşünüyorlar! eminim!

ve onlara bu konuda teşekkür ediyorum!

o arka planları yapan arkadaşlar! sağolun dostlar! arka planları çok güzel oluyor.

sıkıntıdan paso arka planları inceledim ve çoğunda iyi yahu
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Dattebayo baya speed almış foruma girmeden.

sc2 bölümünde de takıldım az. troll falan anlamayan kesim var orda hatta şöyle ki: troll yapıyosun adama, adam anlamıyor ayar verici ir şeyler yazıyor ve diğerleri bu şeyi copy paste yapıp helal olsun falan diyor. garip bi' şey.
yeni hedeflerim mmo ve çizgi dünyası bölümü :F
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

abi bir GITS izler misin lutfen, sonra gel.

ha sorun bu lan. sevmeyen olduğunu kabul edin abi.

i hate juice!
pardon anime.

bi sürü bişi izlettiler, hepsinde "lego adamlarla yapılmış stop motionlar daha bi mature yahu.." diye düşündüm.. "konu süper abi" dediler "bu mu süper dediğin? loooooooool" dedim.

çok klişe şeyler..

bildiğin komik lan

gits=ghost in the shell miş..
evet mekan çizimleri güzeldi.. hakikaten çok güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:

ee bilmeyen milyon izledi ki bunu..
bayağı da aksiyonu iyiydi aslında, konuyu film kendi içinde toparlamıştı ve hiçbişi bilmeyen izleyiciye bile aktarmıştı falan..

ama anime.. sorri.

çoooook can sıkıcı bişiler.

ama şunu diyebilirim. animeleri yapanlar benim gibi adamları düşünüyorlar! eminim!

ve onlara bu konuda teşekkür ediyorum!

o arka planları yapan arkadaşlar! sağolun dostlar! arka planları çok güzel oluyor.

sıkıntıdan paso arka planları inceledim ve çoğunda iyi yahu

şimdi örümcek adam kim bilmiyen kimse gitmemiştir filme orasını gecelim.

ayrıca o filimin cizgiroımanal ilgisi yok, bildiğin holivud aksiyon filmiydi. tadıyla tuzuyla holivud filmiydi.
aynı durum yok yanı.

sana versem Jack Kirby'nin cizdiklerini bu ne lan dersin, ama mevzuya yatkınlığı olan biri aman yarappem bu nasıl bi güzelliktir der. hiç bi fark yok.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

pokemon olsa izlersin şimdi

ben pokemon kuşaa değilim yahu..

ondan da nefret etmiştim gerçi

çocuk hayvanları yakalayıp kapıştırıyor ve arada komik olduğunu düşünen tipler espri olsun diye aynılaşmış olaylar veriyorlar..

ilk iki bölümü izle..
e bitti zaten. gerisine vakit harcama.
Sosyal ağlarda paylaş

dattebayo said:

xunn said:

Dattebayo baya speed almış foruma girmeden.

sc2 bölümünde de takıldım az. troll falan anlamayan kesim var orda hatta şöyle ki: troll yapıyosun adama, adam anlamıyor ayar verici ir şeyler yazıyor ve diğerleri bu şeyi copy paste yapıp helal olsun falan diyor. garip bi' şey.
yeni hedeflerim mmo ve çizgi dünyası bölümü :F

Troll'ün amacı karsı tarafa boş bol post attırmak, işlerini dolandırmak.

Sen kendini trollemişsin yanlışlıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

kimsenin seveceksin!!! dediği yok zaten. insanlar seviyo seninle paylaşmak istiyo, yoksa sen bilmemneyi sevdin diye benım burda başımın ağrısı gecmiyo zaten.

ha sevmezsin elbette sevmiyom bence aptalca hepsi dersin eyvallah, ama aquilaın dediği gibi, hepsi aynı demek talihsiz bi yorum oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...