Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Victoria 2 Ordu Sorunu

faroz41

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar büyük bir savaştan çıktım ancak bazı sebeplerden dolayı ağır bir yenilgi aldığım gibi ordumu tekrar toparlayıp yeni savaşa hazırlanamıyorum. Askerlerin sayılarını belirten kutucuklar hep kırmızı oldu yeşil değil sarı bile olmuyor bir türlü bu sorun anladığım kadarıyla cephane falan askeri malzemelerin yokluğu gibi geldi bana 20 bin kişilik ordum 3 bin kişilik orduya yenildi bu sebepten

bir sorunda çarpışmadan sonra askeri kayıpların yerleri dolmuyor bir türlü

bu iki sorunun çözümü nedir arkadaşlar lütfen yardım edin sinir oluyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

- soldier pop yetersiz olabilir, asker maaşları slider'ını yükselterek pop conversion sağlanabilir
- düşman topraklarında çok ağır attrition yiyor olabilirsin, orduyu ufak parçalara bölüp etrafa dağıtıp dinlenerek moral ve takviye toplamasını sağlayabilirsin
- military maintenance düşük olabilir, arttırmak gerekebilir
Sosyal ağlarda paylaş

yeşilden kırmızıya gelmesi kısmında kastedilen savaş ertesi moral kaybının telafisiyse sadece bekleyerek geçer zamanla. eğer asker kaybı sözkonusuysa:

birinci ve üçüncü yazdıklarım bütçe ekranındaki ayarlardan yapılabilecek şeyler. ikinci yazdığım orduyu yönetmekle ilgili, detaylı bir konu olduğundan tutorial'ı tavsiye ederim orduyu küçük parçalara bölme konusunu anlamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...