Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardim Ricasi

di

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Bu baslikla bir mail geldi az once. Gonderen kisi Finansbank Tuzla Subesi muduru olarak gorunuyordu. Dogrulamak adina finansbank uzantili e-posta adresine bir mail attim ve kisi olayin dogrulugunu, mail'i kendisinin gonderdigini onayladi.

Asagiya c/p yapiyorum. Dileyen ulasip istedigi aksiyonu alabilir.

said:
Arkadaslar merhaba, sizlerin cok kisa zamanini alacagim.

Subemdeki is akis sorumlularindan Zafer -soyadini siliyorum, gerekise iletirim-, ozurlu kadrosunda gorevli olup Sali gunu tum gun surecek cok onemli bir operasyon gecirecektir.

Operasyonun maliyeti 30.000 TL. Bunun buyuk bir kismini SSK karsiladi, kalan 10.000 TL’lik kismini da Acibadem Sigorta ve Bankamiz, Biz Olmanin onemli bir ornegini gostererek karsilayacak J fakat ameliyat sonrasi da evde yaklasik 1-1,5 ay hareketsiz yatmasi gerekecek ve bazi ihtiyaclari icin nakde ihtiyaci olacak. Zafer’in ayrica epilepsi hastasi, 3 yasinda da bir kizi var maalesef L

Uzun lafin kisasi, bunu istemek benim icin cok zor olsa da sizlerden, gonlunuzden kopan ne olursa hic farketmez damlaya damlaya gol olur misali, Zafer’in subemizdeki 24243033 no’lu hesabina yatirmanizi rica edecegim.

Iyi calismalar...
Sosyal ağlarda paylaş

Mail adresini buraya acikca yazmam ne kadar dogru bilemedim esasen.

Yine de ekleyelim madem.

Yardima ihtiyac duyan kisinin soyadi Tuna. Hesap numarasi bir onceki mesajda mevcut.

Mail'i atan kisinin adi ise Yasemin Hantal. Mail adresi adi nokta soyadi at finansbank com tr

Subenin Tuzla Subesi oldugunu da yazmistim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

maili gönderen kişi dogrudur belkide paranın yardıma gidiceği dogru mu :)

Dogrudur heralde. Cunku kisi direkt olarak is mail'inden yazmis ve ben de oradan ulastim. Patlamasi durumunda kurtulusu olmaz bu kisinin. O yuzden cok ihtimal vermedim yalan olduguna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...